BestEx Research zabezpiecza 5 milionów dolarów finansowania paliwa FX i futures algo rollout

forex-generator

Algorithmic dostawca platformy handlowej BestEx Research zamknął rundę finansowania serii A o wartości 5 milionów USD, aby wspierać rozwój kontraktów terminowych i produktów walutowych (FX).

Runda finansowania była prowadzona przez QC Ventures, partnera ilościowego menedżera inwestycyjnego Quadrature, i wziął wycenę BestEx w sumie 50 milionów dolarów.

Kompleksowa, wieloskładowa globalna platforma handlowa BestEx Research zapewnia firmom po stronie sprzedaży algorytmy za pośrednictwem większości systemów zarządzania realizacją (EMS) i systemów zarządzania zleceniami (OMS) w celu zmniejszenia kosztów handlu algo za pomocą systematycznego i ilościowego podejścia do realizacji.

BestEx Research, założona przez weterana branży i byłego globalnego szefa handlu w AQR Capital Management Hitech Mittal, potwierdziła uruchomienie swojej platformy handlowej algo na początku tego roku po trzech latach rozwoju.

Oprócz finansowania BestEx dodał, że dodał QC Ventures i Quadrature współzałożycieli, Suneil Setiya i Greg Skinner, do zarządu.

“Dzisiejsze ogłoszenie inwestycyjne serii A stanowi ważny kamień milowy dla naszej firmy, ponieważ pozwala BestEx Research kontynuować szybką trajektorię wzrostu przez cały 2021 r.”, powiedział Hitesh Mittal, założyciel i dyrektor generalny BestEx Research.

“Greg i Suneil założył udaną ilościową firmę inwestycyjną i mając swoje poparcie, wraz z ich radą i wiedzą fachową przyniesie ogromne korzyści BestEx Research”, dodał Mittal.

Wiadomości następuje ogłoszenie BestEx w lutym, że miał na pokładzie amerykański broker agencji Triad Securities jako jego najnowszy klient użytkownika. 

Post pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*