BGC elektronicznych i hybrydowych szef rynków odchodzi na globalną rolę handlową w Refinitiv

forex-generator

BGC elektronicznych i hybrydowych szef rynków odchodzi na globalną rolę handlową w RefinitivThe globalny szef rynków elektronicznych i hybrydowych w brokerze interdealer BGC Partners odszedł, aby stać się globalnym szefem handlu w Refinitiv.

Dean Berry dołącza do Refinitiv z siedzibą w Londynie po czterech latach pracy z BGC i będzie nadzorować rozwój danych firmy, analityki i usług przepływu pracy dla swoich klientów handlowych we wszystkich klasach aktywów.

Berry pełnił różne wyższe funkcje w głównych instytucjach podczas swojej kariery. Przed BGC Berry przez prawie pięć lat był dyrektorem generalnym globalnej firmy ECommerce firmy ICAP.

Był również wcześniej zastępcą dyrektora Bank of Ireland Global Markets, dyrektorem w Societe Generale, głównym dealerem w Nordea Markets, dyrektorem w Dresdner Kleinwort, wiceprezesem Deutsche Bank i głównym traderem w ANZ Investment Bank.

“Cieszę się, że mogę dołączyć do Refinitiv w czasie, gdy ciągła elektronizacja rynków handlowych sprawia, że szybki dostęp do potężnych danych i produktów jest ważniejszy niż kiedykolwiek”, skomentował Berry na jego nominację.

Berry ma również duże doświadczenie w niskiej dotyku elektronicznych i high-touch strategii handlowych w różnych klasach aktywów, a także objęte rynków azjatyckich następujących pozycji w Singapurze i Japonii.

“Tegoroczna zwiększona zmienność w dalszym ciągu przyspiesza dalszą elektronizację rynków i strategii wieloskładnikowych, ponieważ rynki stają się szybsze i bardziej wzajemnie powiązane”, skomentowała Andrea Stone, chief customer proposition officer w Refinitiv.

“Doświadczenie Dziekana daje mu głębokie zrozumienie danych, analityki i potrzeb naszych klientów handlowych, analityki i przepływu pracy, zapewniając, że dostarczamy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, aby pomóc naszym klientom odnieść sukces w tych zmieniających się warunkach rynkowych.”

Refinitiv jest w trakcie nabywania przez London Stock Exchange Group. Obie instytucje potwierdziły, że były w rozmowach w sprawie umowy o wartości 27 miliardów dolarów w zeszłym roku i zgodziły się na warunki w sierpniu. Operator giełdy ma nadzieję zakończyć transakcję na początku przyszłego roku.

Post BGC elektronicznych i hybrydowych szef rynków odchodzi na globalnej roli handlowej w Refinitiv pojawił się pierwszy na HANDLU.