Blackrock idzie na żywo na Axoni Blockchain Network do swapów kapitałowych

Główna » Technologia » Blackrock idzie na żywo na Axoni Blockchain Network do swapów kapitałowych
Wysłany przez:
forex-generator

Blackrock stał się najnowszą główną instytucją, aby dołączyć do sieci Ledger Blockchain przez Axoni, Veris, do handlu handlami.

Menedżer aktywów wykorzystywnie oprogramowanie poprzez integrację flagowej platformy Aladdin, z dalszymi planami integracji oczekiwano później. Platforma

Axoni pozwala na wszystkie istotne strony zaangażowane w handel, aby dopasować i potwierdzić warunki handlowe i synchronizować procesy po handlu.

Używa również open-source, znormalizowany model do przetwarzania handlu pochodnymi, wspólny model domeny ISDA (CDM).

“Dzisiejsze ogłoszenie jest znaczącym kamieniem milowym i kulminacją lat współpracy branży branży, projektowania i rozwoju”, powiedział Mark Cox, główny oficer operacyjny globalnych operacji inwestycyjnych w BlackRock.

“Platforma Axoni pomoże nam zbudować skalowalność jednocześnie ograniczające ryzyko w inwestycji Cykl życia rozpoczynający się od swapów kapitałowych. Widzimy wielki potencjał w dystrybowanej sieci księgowej dla nieuzasadnionych instrumentów pochodnych, ponieważ nadal udowodniamy ten nowy obszar innowacji “.

Rozwój buduje istniejące partnerstwo między BlackRock a Axoni, gdzie ten ostatni nadal otrzymuje wsparcie od głównych instytucji w ciągu ostatnich kilku lat od takich jak Like Citi i Goldman Sachs.

Dostawca technologii podniósł również 31 milionów dolarów w rundzie finansowania od nowych inwestorów Deutsche Bank, UBS i Intela Capital w lutym wcześniej w tym roku.

“BlackRock łącząc sieć Axoni reprezentuje ważny krok w ewolucji infrastruktury rynkowej i jest bezpośrednim wynikiem partnerstwa strategicznego między naszymi firmami” – powiedział Brian Steelte, Global Head of Rynek Solutions w Goldman Sachs.

The Post Blackrock.

Pojawił się na żywo na Axoni Blockchain Network dla swapów kapitałowych w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*