Blackrock idzie na żywo na Axoni Blockchain Network do swapów kapitałowych

Główna » Technologia » Blackrock idzie na żywo na Axoni Blockchain Network do swapów kapitałowych
Wysłany przez:
forex-generator

Blackrock idzie na żywo na Axoni Blockchain Network do swapów kapitałowych Blackrock stał się najnowszą główną instytucją, aby dołączyć do sieci Ledger Blockchain przez Axoni, Veris, do handlu handlami.

Menedżer aktywów wykorzystywnie oprogramowanie poprzez integrację flagowej platformy Aladdin, z dalszymi planami integracji oczekiwano później. Platforma

Axoni pozwala na wszystkie istotne strony zaangażowane w handel, aby dopasować i potwierdzić warunki handlowe i synchronizować procesy po handlu.

Używa również open-source, znormalizowany model do przetwarzania handlu pochodnymi, wspólny model domeny ISDA (CDM).

“Dzisiejsze ogłoszenie jest znaczącym kamieniem milowym i kulminacją lat współpracy branży branży, projektowania i rozwoju”, powiedział Mark Cox, główny oficer operacyjny globalnych operacji inwestycyjnych w BlackRock.

“Platforma Axoni pomoże nam zbudować skalowalność jednocześnie ograniczające ryzyko w inwestycji Cykl życia rozpoczynający się od swapów kapitałowych. Widzimy wielki potencjał w dystrybowanej sieci księgowej dla nieuzasadnionych instrumentów pochodnych, ponieważ nadal udowodniamy ten nowy obszar innowacji “.

Rozwój buduje istniejące partnerstwo między BlackRock a Axoni, gdzie ten ostatni nadal otrzymuje wsparcie od głównych instytucji w ciągu ostatnich kilku lat od takich jak Like Citi i Goldman Sachs.

Dostawca technologii podniósł również 31 milionów dolarów w rundzie finansowania od nowych inwestorów Deutsche Bank, UBS i Intela Capital w lutym wcześniej w tym roku.

“BlackRock łącząc sieć Axoni reprezentuje ważny krok w ewolucji infrastruktury rynkowej i jest bezpośrednim wynikiem partnerstwa strategicznego między naszymi firmami” – powiedział Brian Steelte, Global Head of Rynek Solutions w Goldman Sachs.

The Post Blackrock.

Pojawił się na żywo na Axoni Blockchain Network dla swapów kapitałowych w handlu.

.