BlackRock kontynuuje rozszerzenie Aladdin z integracją EMS EMS

Główna » Kup stronę » BlackRock kontynuuje rozszerzenie Aladdin z integracją EMS EMS
Wysłany przez:
forex-generator

Blackrock ma zintegrowany system zarządzania realizacją faktorów (EMS) w swojej flagowej platformie zarządzania inwestycjami, Aladdin.

FAktSET EMS jest najczęściej znany z możliwości w zakresie aktywów listy i wymiany walut, jednak ostatnio dodano również stałych możliwości dochodów do jego remit.

W ramach partnerstwa wieloletnich, para zaoferuje integrację pod klucz, umożliwiając wzajemne klientom dostęp do obu możliwości podmiotów w realizacji transakcji i multi-aktywów i zarządzania ryzykiem, a także zdolności elektronicznych handlowych i automatyzacji portfela przez API.

Oferuje również użytkownikom wspólny dostęp zarówno do automatyzacji handlu blackRock, jak i opartych na danych fezetycznych oraz możliwości wspierających decyzji w zakresie decyzji w całym zajęciach aktywów.

Nowe możliwości będą dostępne przez Aladdin z marca z dodatkowymi funkcjami, które mają zostać dodane rok i przyszłoroczny rok.

“Nasze partnerstwo z porturami portalnymi odzwierciedla ciągłe zaangażowanie BlackRock w dostarczanie klientów Aladdin z wyborem, elastycznością i dostępem do wydajnych możliwości w ich codziennych przepływów pracy” – powiedział Daniel Gourvitch, dyrektor zarządzający, globalny szef platformy dla Aladdina w Blackrock.

” Ta partnerstwo wzmacnia naszą strategię, aby dodać głębokie integracje z wiodącymi dostawcami technologii, aby klienci mogli wybrać możliwości, które najlepiej pasują do ich potrzeb, utrzymując bezproblemowe przepływy pracy. ”

Blackrock zainwestował znaczące zasoby w Aladdin w ostatnim roku, z kilkoma partnerstwami widząc, że dodają nowe możliwości jego listy.

Najnowsze było jego powiązanie z Cassini w czerwcu ubiegłego roku, który widziała BlackRock dodać analitykę opartą na marginesie na swoją platformę; Wraz z rozbudową na obrót wielokościowy poprzez integrację z Flextrade w maju.

.

“Oferowanie elastycznego dostępu do portfela za pośrednictwem platformy Aladdin skutecznie zajął naszą otwartą strategię danych i platformy, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane rozwiązania workflow – powiedział Rob Robi, szef analityki w rzeczywistości.

Post blackrock kontynuuje rozszerzeń aladdin z faktytem Integracja EMS pojawiła się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*