BNP Paribas zastępuje emeryturę szef EMEA w sprawie egzekucji akcji gotówkowych

Główna » Sprzedaj stronę » BNP Paribas zastępuje emeryturę szef EMEA w sprawie egzekucji akcji gotówkowych
Wysłany przez:
forex-generator

BNP Paribas wybrał jeden ze swoich własnych, Brian Gallagher, aby zastąpić emeryturę w wykonaniu akcji gotówkowych dla EMEA, Antoine Bisson, handel może ujawnić.

Bisson pełnił rolę w ciągu ostatnich 10 lat, wcześniej służąc w Deutsche Bank jako szef usług egzekucyjnych dla EMEA i Morgan Stanley jako szef handlu programem w Europie kontynentalnej.

Gallagher, który ma siedzibę w Nowym Jorku z BNP Paribas Exane od 2019 r., Przyjmie rolę z siedzibą w Londynie, zgodnie z wewnętrzną notatką obserwowaną przez handel.

Przed dołączeniem do BNP Paribas, pełnił również różne role w instinet i ofertach handlu i spędził 14 lat w Morgan Stanley w zakresie handlu elektronicznego i delta One skoncentrowane.

“Energia, ambicje i przywództwo Briana będą niezbędne, gdy łączymy nasze zespoły wykonawcze i produkt w BNPP” – powiedział Ben Spruntulis, szef akcji gotówkowych w BNP Paribas w notatce.

“Mamy bardzo duże ambicje w ramach wykonania EMEA i nie możemy się doczekać współpracy z Brianem, ponieważ dostarczamy kolejną ekscytującą fazę naszego planu rozwoju”.

Post BNP Paribas zastępuje emeryturę szef EMEA w sprawie egzekucji akcji gotówkowych pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*