Boerse Stuttgart Digital Exchange Institutional Sales Scoss Schs for Crypto Opportunity

Główna » Systemy obrotu » Boerse Stuttgart Digital Exchange Institutional Sales Scoss Schs for Crypto Opportunity
Wysłany przez:
forex-generator

Boerse Stuttgart Digital Exchange, szef sprzedaży instytucjonalnej, opuścił miejsce na szansę w dziedzinie kryptografii, handel może ujawnić.

Christopher Robin Siedentopf dołączył do Crypto Digital Portfel and Trading Platform, Utfhold, jako nowy szef sprzedaży badań kryptograficznych.

On wprowadza ze sobą duże doświadczenie na globalnych rynkach akcji, wcześniej przez 12 lat służył w Deutsche Bank jako dyrektor ds. Rynków globalnych i jako starszy wiceprezes w zakresie elektronicznych rozwiązań handlowych w Jefferies przez dwa i pół roku.

przed dołączeniem do Boerse Stuttgart Digital Exchange – jego pierwsza rola w aktywach cyfrowych – Siedentopf spędził trzy lata w Bank of America jako dyrektor sprzedaży i handlu portfelem w globalnych akcjach.

“Niezależnie od tego, czy dystrybuuje nasze wysoce wnikliwe badania, czy buduje najnowocześniejszą egzekucję instytucjonalną Platforma wraz z naszymi klientami, mam nadzieję, że mogę odegrać moją skromną rolę w adopcji instytucjonalnej cyfrowej aktywów i przyjęciu kryptowalut poprzez edukację ” – powiedział Siedentopf w aktualizacji mediów społecznościowych.

The Post Boerse Stuttgart Digital Exchange Institutional Sales Head Scoss for Crypto Opportunity pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*