Broadridge Partners z Blue Ocean Technologies, aby zapewnić dostęp do klientów

Główna » Technologia » Broadridge Partners z Blue Ocean Technologies, aby zapewnić dostęp do klientów
Wysłany przez:
forex-generator

Broadridge Financial Solutions współpracuje z Blue Ocean Technologies (BOT), aby lepiej służyć bankom i brokerom w Ameryce Północnej i regionach APAC przez całą dobę w sieci NYFIX.

BOT to fintech koncentruje się na globalnym handlu po Handlu.

Alternatywny system handlu Blue Ocean replikuje doświadczenia handlowe w ciągu dnia, zapewniając dostęp elektroniczny, przejrzyste odkrywanie cen, wymagania regulacyjne oraz procesy rozliczeniowe i rozliczeniowe, jednocześnie nakładając się na godziny pracy APAC.

“W dzisiejszym środowisku ekstremalnej zmienności, dostępu i przejrzystości mają kluczowe znaczenie dla wspierania rynków uczciwych”, powiedział Ray Tierney, prezes Broadridge Trading and Connectivity Solutions.

“przez Dostęp Blue Ocean do rynków nocnych i ekspansywnej łączności klientów Broadridge i sprawdzonych usług zarządzanych, zrobimy to – umożliwiając zwiększony dostęp do rynków dla globalnych handlowców. ”

Partnerstwo pozwoli również BOT na wykorzystanie rozwiązania Verifix Broadridge, umożliwiając fintechowi symulację przepływu zamówień w środowisku nieprodukcyjnym, a także w przewodzie naprawczym Broadridge – umożliwiając botowi na pokładzie nowych klientów nie na NYFIX.

Ponadto BOT będzie mógł uzyskać dostęp do zwiększonej łączności klienta w celu zarządzania przepływem zamówień klienta za pośrednictwem zarządzanej warstwy łączności klienta Broadridge.

“Blue Ocean został założony wyłącznie w celu wprowadzenia dostępności dla wszystkich inwestorów i współpracy z Broadridge, będzie dalej naszą globalną łączność i zasięg klientów wśród banków i brokerów, powiedział Matthew Horisk, COO i CIO of Blue Ocean Technologies.

“Jesteśmy energiczni Dzięki temu strategicznemu partnerstwu z Broadridge ze względu na platformę i skalę, które zapewnią, pomagając nam ułatwić nowe połączenia klientów w celu wspierania zwiększonych wolumenów handlowych w całej branży. ”

Integracja Broadridge z BOT jest zgodna z jego sztuczną platformą handlową cyfrową, LTX i rozwiązania Charles River Investment Management na początku tego roku. Integracja umożliwia użytkownikom bardziej efektywne dostęp do zagregowanej płynności oraz wykorzystanie przejrzystości i odkrywania cen w ramach przepływów pracy.

Post Broadridge Partners z Blue Ocean Technologies w celu zapewnienia dostępu do klientów pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*