Broadridge rozszerza się po handlu po transakcji ITiviti z akwizycją Alpha Omega

Główna » Kup stronę » Broadridge rozszerza się po handlu po transakcji ITiviti z akwizycją Alpha Omega
Wysłany przez:
forex-generator

Broadridge rozszerza się po handlu po transakcji ITiviti z akwizycją Alpha Omega Broadridge nabył pozostały udział w opartych na opartym na opartym na oparciu o rozwiązania post-handlowe Alpha Omega, aby rozszerzyć pasujące ofertę na zakupy i sprzedaż.

Po akwizycji, Broadridge powiedział, że skonsoliduje rozwiązanie dopasowania po handlu Alpha Omega do istniejącej łączności NYFIX i naprawić infrastrukturę w celu poprawy automatyzacji dopasowania handlowego.

Broadridge nabył lokalne rozwiązanie do dopasowywania oparte przez poprawkę opracowaną przez Itiviti i Alpha Omega, Nyfix Dopasowanie, obok jego infrastruktury infrastruktury naprawczej w maju jako część 2,5 mld USD transakcji Itiviti.

Transakcja widział również, że Broadridge znacznie rozszerzają swoje przednie biuro i ofertę wielopoziomowej z integracją systemu zarządzania handlowego ITIVITI i systemy zarządzania wykonawczymi.

Nyfix Dopasowanie Łączy Alpha Omega’s Fixafabrm Solution z sieci NyFix Itiviti, aby zaoferować skonsolidowaną platformę, która obsługuje Proces afirmacji końcowej.

Korzystanie z rozwiązania Firmy boku mogą przydzielić i dopasować ich transakcje osiągające afirmacja tego samego dnia.

Broadridge stwierdził, że rozszerzenie usługi NyFix do handlu z akwizycją Alpha Omega zapewniłoby przetwarzanie skuteczności i oszczędności kosztów do swoich użytkowników.

“Jesteśmy podekscytowani sformalizowaniem naszego czteroletniej strategicznej partnerstwa z Alpha Omega dzięki temu przejęciu” – powiedział Ray Tierney, prezes Itiviti, Business Broadridge.

“prowadzimy innowacje technologiczne w handlu i tym nabycie jest świadectwem naszego ciągłego wzrostu i pędu w przekształcaniu tej przestrzeni. Dopasowanie Nyfix to pierwsza platforma “One-Stop”, aby obsłużyć wszystkie potrzeby związane z handlu funduszami w różnych typach produktów i klasach aktywów “.

Dawny Bloomberg Tabonowa Kierownik Dyrektor Wykonawca Tierney został mianowany prezydentem ITiviti w czerwcu miesiąc po Broadridge nabył dostawcę technologii handlowych.

Post Broadridge rozszerza się po handlu po transakcji ITIVITI z akwizycją Alpha Omega pojawił się najpierw w handlu.

.