Brokertec integruje amerykańskie rozwiązanie handlowe Skarbu Państwa z Broadway Platform

Główna » Technologia » Brokertec integruje amerykańskie rozwiązanie handlowe Skarbu Państwa z Broadway Platform
Wysłany przez:
forex-generator

Platforma o stałym dochodzie CME Brokertec zintegrowała swoją funkcję handlu krzywą względnej (RV) z platformą TOC Technology Broadway.

Według Brokertec integracja zwiększy wydajność wykonania, łącząc płynność z centralnej książki zamówienia Brokertec z jednowarstwowym silnikiem dopasowanym w celu usunięcia ryzyka nóg, zapewnienia płynności i zwiększenia możliwości dopasowania podczas handlu rozprzestrzenianiem się odniesienia.

“Klienci coraz częściej zwracają się do krzywej RV, aby skutecznie zarządzać swoim ryzykiem wzdłuż krzywej, a 42 klientów handluje do tej pory ponad 125 miliardów dolarów”, powiedział Sean Hodgson, dyrektor wykonawczy Brokertec Products.

uruchomione w marcu ubiegłego roku, Brokertec’s, Brokertec’s, Brokertec’s Krzywa RV pozwala użytkownikom wykonywać w Cash US Treasuries Benchmark w jednym zamówieniu na krzywej plonu bez ryzyka nogawki. Uczestnicy rynku korzystający z tego narzędzia może wymienić wstępnie zdefiniowane spready między punktami pieniężnymi w USA, jako różnicę plonów.

Ma 21 spreadów, oferując wgląd w relacje między 2-, 3-, 5- i 10-letnimi banknotami skarbowymi oraz 20-letnimi obligacjami skarbowymi.

“Ponieważ handel spreadem jest coraz większym priorytetem dla naszych klientów, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować im dostęp do krzywej Brokertec RV i zapewnić im bardziej skuteczny sposób na handel krzywą Skarbu USA – powiedział Bruce Boytim Dyrektor operacyjny na Broadwayu.

“Zostanie ściśle współpracując z Brokertec w celu wsparcia jego pełnej oferty i wprowadzenia tej nowej funkcjonalności klientom Broadwayu, możemy wprowadzić materialne korzyści z krzywej RV do szerszej części społeczności handlowej”.

Post Brokertec integruje amerykańskie rozwiązanie handlowe Skarbu Skarbowego z platformą Broadwayu pojawiło się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*