Brokery ilościowe rozszerza napastnik, aby utworzyć algorytm dwóch w jednym

Główna » Technologia » Brokery ilościowe rozszerza napastnik, aby utworzyć algorytm dwóch w jednym
Wysłany przez:
forex-generator

Brokerzy ilościowe rozszerzyły skompanowanie opcji napastników w sprawie ALGO FUCTURE, aby utworzyć nowy algorytm dwa w jednym.

Po aktualizacji, Algo Striker 2.0 pozwala handlowcom poszukiwaniem, wyświetlania i handlu między minimalnymi przyrostami TAK Exchange, obok istniejących możliwości napastnika, które pozwalają przedsiębiorcom uczestniczyć w przyrostach wymiany.

Pierwotnie rozpoczęty w kwietniu ubiegłego roku algorytm wspiera obecnie obrót opcji Skarbu i opcje oprocentowania EURODOLAR w sprawie przyszłości; Jednak dostawca algorytmu realizacji potwierdził, że były plany w rurociągu, które mają zostać rozszerzone na inne klasy aktywów.

Włącza kointegrację w czasie rzeczywistym i dorozumiana obliczenia cenowe w celu określenia wartości godziwej, a także przy użyciu logiki umieszczania zamówień dla dzieci z egzekucjami wyświetlanych w platformie analizy transakcji transakcji transakcyjnej (TCA).

“QB Stworzył zupełnie inny rodzaj Algo – powiedział chrześcijański Hauff, współzałożyciel Brokerów ilościowych i dyrektor generalny.

“Od wydawania napastnika w ubiegłym roku zespół QB przeprowadził dalsze badania ilościowe i rozwój w celu wykrycia i przechwytywania poprawy cen, wykorzystując kompleksową mikrostrukturę na wymienionych opcji,” dodał Hauff, wskazując, że nowa funkcjonalność daje handlowcom, wskazując, że nowa funkcjonalność daje handlowcom Możliwość ilościowej wymiany wymiany wymiany handlu przyrostek i uchwycić prawdziwą wartość godziwą między maksymalnymi przyrostami kleszczy, “automatyzując pracochłonność, czasochłonną funkcję krytyczną”.

brokerów ilościowych przeszedł niedawno znaczną ekspansję, szczególnie w regionie Azji Pacyfiku, wprowadzając ich algorytmy na wymianę Hongkongu i rozliczenia (HKEX) i wymiany pochodnych JPX w tym roku do tej pory.

W niedawnym wywiadzie w handlu Hauff powiedział uruchomienie jego algo Apartament na HKEX był zaspokoić wzrost popytu na możliwości handlowe koszyka zarówno z boku zakupu, jak i sprzedaży.

Post ilościowy brokerzy rozszerza napastnik, aby utworzyć algorytm dwoma in-jeden, pojawił się najpierw na handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*