Były dyrektor handlu sprzedaży kapitału Sova dołącza do Avior Capital Markets

Główna » Sprzedaj stronę » Były dyrektor handlu sprzedaży kapitału Sova dołącza do Avior Capital Markets
Wysłany przez:
forex-generator

Były dyrektor ds. Handlu sprzedaży kapitału Sova dołączył do Avior Capital Markets w roli handlowej i handlu rynkiem na rynkach na rynkach granicznych.

Sam Docherty dołączył do Avior po dwóch i pół roku z Sova Capital jako dyrektora handlu sprzedażą w Europie Środkowo -Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki (CEEMA). Sova Capital zajął się specjalną administracją w marcu po rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Docherty dołączył do Sova Capital w grudniu 2019 r. Po 15 latach z Deutsche Bank, rozpoczynając swoją karierę w Londynie z niezależnym UFG w 2004 r. UFG został następnie przejęty przez Deutsche Bank kilka lat później, a Docherty obejmował region CEEMA jako akcje Equities Handlowiec sprzedaży banku po zakończeniu transakcji.

Opuścił bank inwestycyjny, kiedy potwierdził, że zamyka działalność handlową.

“Jestem podekscytowany dołączeniem do Dynamic EM i Frontier franczyza na Avior Capital Markets ” – powiedział Docherty w handlu.

“Firma szybko dostosowuje i angażuje się w nowe możliwości biznesowe na całym świecie, a także utrzymuje swoją podstawową wiedzę na rynku afrykańskiego. Firma szybko się rozwija i czekam na nowe wyzwania”.

Post były dyrektor handlu sprzedaży Sova Capital dołączył do Avior Capital Markets, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*