Cboe do uruchomienia indeksów kryptograficznych po głównych transakcji danych z CoinRoutes

forex-generator

Exchange operator Cboe Global Markets potwierdził plany stworzenia indeksów kryptograficznych na początku przyszłego roku po podpisaniu ważnej umowy licencyjnej z dostawcą oprogramowania handlowego CoinRoutes.

Dzięki umowie licencyjnej Cboe powiedział, że użyje kanału danych RealPrice z CoinRoutes do ustanowienia cyfrowych indeksów aktywów i zaoferowania niestandardowego tworzenia indeksów i obliczeń dla klientów.

CoinRoutes RealPrice skonsolidowane best-bid-oferta kryptowaluta rynku danych danych zawiera rzeczywiste koszty w czasie rzeczywistym do handlu określonych ilości zasobów cyfrowych.

Cboe będzie również korzystać z RealPrice dla narzędzi budowlanych portfela, przed handlu i narzędzi do szacowania kosztów, analizy pomiaru ryzyka dla kredytodawców, a dane historyczne do tyłu testowania za pośrednictwem cboe rozwiązań informacyjnych ramię biznesu.

“Razem możemy pomóc w doprowadzeniu przejrzystości do klasy aktywów i jej modeli rynkowych za pomocą danych RealPrice do potencjalnego tworzenia indeksów i narzędzi, które pomagają klientom lepiej zrozumieć kryptowaluty i zachęcić ich do udziału w rodzącym się rynku”, powiedziała Catherine Clay, starszy wiceprezes i szef rozwiązań informacyjnych w Cboe.

Cboe powiedział, że spodziewa się zaoferować dane RealPrice na swoim kanale CSMI Cryptocurrency (CCCY) do końca pierwszego kwartału 2021.

“Uważamy, że istniejące arbitralnie ważone indeksy, które nie uwzględniają różnych opłat lub rzeczywistej płynności dostępnej na platformach wymiany kryptowalut, nie reprezentują prawdziwego kosztu zakupu lub sprzedaży danej kryptowaluty”, powiedział Michael Holstein, dyrektor ds. “RealPrice wyświetla wykonywalne ceny ofert i zapytań o konkretne rozmiary zamówień, które uważamy za znacznie dokładniejsze niż przy założeniu, co można wykonać na każdej platformie.”

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpiło kilka zmian w instytucjonalnej przestrzeni infrastruktury kryptowalutowej. W październiku, instytucjonalnych cyfrowych aktywów wymiany operatora Archax podniósł 8 milionów dolarów w finansowaniu po tym, jak stał się pierwszym Financial Conduct Authority (FCA) regulowane cyfrowej giełdy papierów wartościowych w sierpniu.

W przypadku opieki po handlu i krypto, Northern Trust i Standard Chartered niedawno współpracowały nad rozwiązaniem instytucjonalnym w zakresie opieki nad kryptowalutami. Banki spodziewają się, że platforma uruchomi się w 2021 r. z zastrzeżeniem rejestracji FCA.

Post pojawił pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*