CBOE Europe, EurocCP Partner z freetrade, aby dać Wielkiej Brytanii inwestorów detalicznych Bezpłatny dostęp do ogólnoeuropejskich rynków

Główna » Kup stronę » CBOE Europe, EurocCP Partner z freetrade, aby dać Wielkiej Brytanii inwestorów detalicznych Bezpłatny dostęp do ogólnoeuropejskich rynków
Wysłany przez:
forex-generator

Cboe Europe i EurocCP współpracowały z platformą bez Komisji, Freetrade, dając inwestorom detalicznym w Wielkiej Brytanii dostępu do rynków paneuropejskich.

dzięki bezpośredniemu członkostiom z ogólnoeuropejską Exchange i Clearinghouse Platforma rozszerzyła dostęp do użytkownika, począwszy od niemieckich i fińskich zapasów zapasów i planów rozszerzania tego przekazywania, aby obejmować Austrię, Belgium, Holandię, Portugalię i Szwecję.

inwestorów detalicznych będzie mogli uzyskać dostęp do płynności w akcjach i funduszy obrotów wymiany (ETF) za pośrednictwem CBOE Europe i paneuropejskimi akcjami i funduszem wymiany funduszu (ETF).

“Freetradrade wybrał, aby przejść do wymiany bezpośredniej i bezpośredniej trasy rozliczeniowej. Wyobrażam sobie, że decydentów chciałby zobaczyć bardziej ogólnoeuropejskie podejścia podejmowane przez firmy, które wspierają inwestorzy detaliczne. Chcą zaoferować swoim klientom ogólnoeuropejskie doświadczenie inwestycyjne, który CBOE. Może zaoferować za pośrednictwem jednego punktu dostępowego, “szefem akcji w Cboe Europe, Natan Tiefenbrun, powiedział handel.

Platforma inwestycyjna detaliczna zatrudniła również usługi dostawcy infrastruktury rozliczeniowej, EurocCP i rozliczeniowej, Clearstream, poprzez bezpośrednie członkostwo w celu wspierania swoich użytkowników w ich rozliczanie i ryzykowne operacje post-handlowe.

“Wiele pozostałych graczy detalicznych może być tradycyjnie bardziej skupiona w kraju. Mam nadzieję, że zobaczymy więcej modeli ogólnoeuropejskich,” Cecile Nagel, dyrektor generalny w EurocCP, powiedział handel “. Spodziewam się, że zobaczę więcej aktywności w przestrzeni detalicznej na ogół w najbliższych latach. Obejmuje to akcje pieniężne, ale także ETFS, które są ważnym obszarem wzrostu “.

uruchomionych w 2018 r. Platforma Freetraade twierdzi, że ułatwia transakcje dla 1,2 mln inwestorów detalicznych i być jedyną platformą, która dotarta w Wielkiej Brytanii inwestorów inwestorów bezpośredni dostęp do rynków europejskich w przeciwieństwie do inwestowania za pośrednictwem odsetek depozytowych (CDI).

Po dodaniu europejskiego dostępu Freetradrade powiedział, że oferuje teraz dostęp do ponad 6000 akcji i ETFS w całej Europie, USA i Wielkiej Brytanii.

“Jeśli chodzi o płynność na zamówienie, tym więcej uczestników i bardziej zróżnicowali mieszankę uczestników wtedy zdrowsza dynamika zamówień – dodała Tiefenbrun.” Freetradade jest dużym i rosnącym brokerem online, mają wielu klientów Dodanie, że płynność do naszego zamówienia będzie dalej poprawić doświadczenie wszystkich, którzy już tam są.

Inicjatywa pokazuje również apetyt z inwestorów detalicznych dla rozwiązań paneuropejskich, potwierdzając potrzebę kontynentu do ogólnoeuropejskiego skonsolidowanego źródła danych, podkreślono Tiefenbrun.

“Ciekawy kąt z historii Myślę, że nie mamy skonsolidowanej taśmy w Europie, ale pokazuje Istnieje dodatkowa apetyt na rozwiązania ogólnoeuropejskie, “wyjaśnił Tiefenbrun”, jeśli wystąpiła paneuropejska taśma skonsolidowana, jestem pewien, że będą chętni do zakupu tego “.

Komisja Europejska i Europejskie Regulatorze Papierów Wartościowych Ostatnio zmiany w rozporządzeniu MiFID w listopadzie, które zobaczą Europę wdrożyć jeden skonsolidowany dostawca taśmy przede-handlowej dla każdej klasy aktywów.

Post Cboe Europe, Partner EurocCP z Freetrade, aby dać w Wielkiej Brytanii detalicznej W handlu pojawił się bezpłatny dostęp do Komisji do ogólnych rynków paneuropejskich.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*