Cboe planuje powrót krypto jako szef mówi, że wymiana weszła w przestrzeń zbyt wcześnie

forex-generator

Cboe Global Markets ma ponownie wejść w krypto-przestrzeń, jego dyrektor generalny potwierdził, po tym jak giełda wycofała się z działalności z powodu braku zainteresowania ze strony instytucji w 2019 roku.

Ed Tilly, dyrektor generalny, prezes i prezes Cboe, stwierdził w czwartym kwartale 2020 zarobki połączenia, że operator rynków planuje powrót do krypto po obejrzeniu rosnące zainteresowanie ze strony instytucjonalnej społeczności handlowej.

Po przyznaniu Cboe być może wszedł w przestrzeń zbyt wcześnie, kiedy był pierwszym, który wprowadził kontrakty terminowe na Bitcoin w grudniu 2017, Tilly dodał, że giełda ożywi swoją działalność kryptografię mierzoną i ostrożnie w odpowiednim czasie.

“Ekosystem jest tak naprawdę tym, po czym byliśmy, kiedy uruchomiliśmy, choć prawdopodobnie nieco wcześniej kilka lat temu. Wiemy, że istnieje duże zainteresowanie ze strony społeczności handlowej i rosnące zainteresowanie instytucjonalnie dla niektórych ekspozycji”, powiedział.

“Kiedy rozgrzewam się w ten sposób, możesz powiedzieć, że planujemy, jak ponownie wejść w przestrzeń, bardzo zmierzoną i ostrożnie… Jesteśmy na etapie planowania, ale planujemy ponownie wejść na ten rynek w czasie. To tylko kwestia priorytetów.”

Cboe wyciągnął wtyczkę na swoich kontraktach terminowych na Bitcoin i przestał notować produkt w marcu 2019 r. po spadku zainteresowania ze strony inwestorów instytucjonalnych. W grudniu Cboe zawarło umowę z dostawcą oprogramowania handlowego CoinRoutes na uruchomienie indeksów kryptograficznych na pewnym etapie tego roku.

John Deters, chief strategy officer w Cboe, dodał na kwartalnym wywołaniu zarobków, że krypto przestrzeń jest bardziej dojrzała niż kilka lat temu, a umowa CoinRoutes zasygnalizowała niezwykle ważną część podejścia.

“Uważamy, że ekosystem w krypto jest znacznie dalej rozwinięty i jest to szybko rozwijająca się przestrzeń”, powiedział Deters. “Jest powód, dla którego zaczęliśmy od strony cenowej, wierzymy, że gra w końcu każdy produkt, który chcielibyśmy wprowadzić na rynek. Niezwykle ważne jest, abyśmy mieli przejrzyste ramy cenowe dla ludzi, aby zrozumieć wartość tych aktywów.”

Post pojawiła się najpierw na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*