CBOE SLAMS \”Wysoce dyskryminujące\” Skonsolidowane plany:

Główna » Rozporządzenie » CBOE SLAMS \”Wysoce dyskryminujące\” Skonsolidowane plany:
Wysłany przez:
forex-generator

Operator Exchange Cboe nazwał skonsolidowane plany KOMISJI EUROPEJSKIEJ “wysoko dyskryminujące” do ogólnoeuropejskich miejsc.

Bruksela wyznaczył plany w zeszłym tygodniu w swoim rynku Kapitałowym Unii (CMU) Plan działania w celu wdrożenia pojedynczego post-handlu w pobliżu Time Sconsolidowana taśma dla każdej indywidualnej klasy aktywów.

Jednakże, w ramach jego propozycji przychody generowane przez taśmy będą odprowadzać do zasiedziałych wymian krajowych, które wiele argumentowało, nie obejmuje paneuropejskich miejsc -Such jako CBOE NL, turkusowa Europa i Aquis Exchange Europe – i jest niesprawiedliwy, ponieważ już otrzymują opłaty ofertowe za operacyjne rynki pierwotne.

“Dawno opowiadaliśmy się za europejską taśmą skonsolidowaną, ale propozycje są bardzo dyskryminujące przeciwko ogólnoeuropejskie obiekty – w tym jedna największa UE oświetlona Zarezerwuj w Cboe NL – i pokaż rozczarowujący brak ambicji, nie w tym przedebrędzą Dane z samego początku “Główny Oficer Regulacyjny Cboe Europe, Nick Dutton, powiedział handel.

“Skonsolidowana taśma musi traktować wszystkich danych dotyczących danych rynkowych dość, krajowych i ogólnoeuropejskich, w celu wspierania celów CMU – ale obecny wniosek nie powiedzie się tego podstawowym testem i byłoby szkodliwe dla inwestorów. Wierzymy, że wady propozycji można łatwo usunąć i będziemy współpracować z decydentami, aby zapewnić ostateczny pakiet regulacyjny, który zapewnia taśmę, która poprawia dostęp do danych PAN-EU w czasie rzeczywistym i utrzymuje konkurencyjny krajobraz, który najpierw stawia interesy inwestorów. ”

Plany taśmy były ogólnie powitane przez ulicę, którzy mają jednak wykonywane do skonsolidowanego źródła danych przez kilka lat, jednak stowarzyszenia branżowe również przedstawiły sugestie dotyczące sposobu poprawy proponowanego reżimu.

obejmują AFME co zasugerowało taśmę powinna również pokryć dane przede-handlowe oraz FIA, które zaproponowało, aby zakres taśmy pochodnej była nadmiernie wąska i powinna odzwierciedlać blizna akcje i obligacje.

Taśma pojawiła się w ramach kilku innych zamiatających zmian MiFID II wdrożonych przez Komisję w zeszłym tygodniu, w tym proponowane wprowadzenie pojedynczej nakładki objętościowej 7% w przypadku ciemnego obrotu i zakazującego wielostronnego obiektów handlowych (MTF) z wykorzystaniem referencyjnego zwolnienia cenowego Wykonaj małe transakcje, wprowadzając minimalny próg.

Post Cboe Slams “wysoce dyskryminujące” skonsolidowane plany taśmy pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*