CBOE wraca, aby otworzyć oburzenie z nowym podłogą handlową

Główna » Systemy obrotu » CBOE wraca, aby otworzyć oburzenie z nowym podłogą handlową
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Global Markets powróciło, aby otworzyć oburzenie wraz z wprowadzeniem nowego piętra handlowego w Chicago, w tym samym miejscu, w którym pierwotnie został założony.

Nowa podłoga znajduje się w budynku i domach w Chicago Board of Trade (CBOT) 10 dołów handlowych, w tym opcje indeksu S&P 500 (SPX), opcje CBOE Volatilite Opcje opcji zaufania (szpieg).

Operator wymiany powiedział, że nowa podłoga zapewnia producentom rynku i brokerom większą przestrzeń niż wcześniej, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na dodatkowych handlowców opartych na podłodze.

“Dzisiaj oznacza historyczną okazję dla CBOE Global Markets i całej naszej społeczności handlowej, gdy wracamy do miejsca naszego pochodzenia, w którym rozpoczął się rynek opcji CBOE – i na liście amerykańskich” – powiedział Ed Tilly, prezes i dyrektor generalny z CBOE Global Markets.

“z założeniem CBOE prawie pięćdziesiąt Wiele lat temu stworzyliśmy nowy rynek, który zmienił sposób zarządzania zmiennością rynku i ryzykiem. Od tego czasu nasza piętro handlowe symbolizowało nieustannie innowacyjny i przedsiębiorczy duch CBOE i ucieleśniało siłę i wigocję Chicago jako kapitał instrumentów pochodnych finansowych na świecie. ”

Rozwój jest zgodny z tym, co wcześniej było przewidywane jako śmierć otwartego oburzenia – system aukcji twarzą w twarz, dopasowujący kupujących i sprzedawców w umowach poprzez komunikację werbalną i sygnały ręczne – podczas szczytu globalnej pandemii.

CME Grupa potwierdziła, że ​​trwale zamyka swoje fizyczne doły o oburzenie w maju ubiegłego roku po tym, jak zostały one tymczasowe zamknięte w marcu z powodu ograniczeń Covid-19.

CBOE postanowił ponownie otworzyć swoje doły w maju ubiegłego roku, potwierdzając, że pozostaną otwarte, dopóki inwestorzy ich chcieli.

“Nasi klienci nadal znajdują Wartość w handlu otwartym, szczególnie w celu wykonywania większych, bardziej złożonych zamówień, i polegać na podłodze w celu odkrycia cen oraz głębokiej płynności zapewnianej przez naszych twórców rynkowych i brokerów podłogowych ”-dodał Chris Isaacson, wiceprezes wykonawczy i dyrektor operacyjny CBOE Global Markets.

Post CBOE powraca, aby otworzyć oburzenie z nowym podłogą handlową, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*