CBOE zyskuje holenderskie zatwierdzenie regulacyjne dla nowych instrumentów pochodnych przed uruchomieniem

Główna » Systemy obrotu » CBOE zyskuje holenderskie zatwierdzenie regulacyjne dla nowych instrumentów pochodnych przed uruchomieniem
Wysłany przez:
forex-generator

CBOE Europe otrzymał zgodę od holenderskiego regulatora, aby obsługiwać nowe europejskie rynek pochodnych z 6 września po potwierdzeniu planów rozpoczęcia wcześniej tego roku.

Zatwierdzenie regulacyjne z holenderskiego autorytetu na rynkach finansowych (AFM) oznacza, że ​​pochodne CBOE Europe są obecnie upoważnione do prowadzenia kontraktów terminowych i opcji wskaźników kapitałowych.

CBOE Europe potwierdził w kwietniu, że był on nabierający banki uczestnika do powrotu nowej wymiany, w tym ABN Leling, Goldman Sachs i Morgan Stanley. Spółka zależna EUROCCP, która zapewni usługi rozliczeniowe dla miejsca, przyznano również zatwierdzenie przez bank centralny Holandii (DNB), aby wyjaśnić instrumenty pochodne kapitałowe.

Oczekuje się, że wymiana zostanie uruchomiona września z kontraktami terminowymi i opcjami opartymi na sześciu indeksach Europa, w tym Cboe Eurozone 50, Cboe UK 100, Cboe Holandia 25, Cboe Szwajcaria 20, Cboe Niemcy 30 i Cboe France 40. Oczekuje się, że zostanie rozszerzony na podstawie popytu na klienta i dalsze zatwierdzenie regulacyjne.

“Zatwierdzenie regulacyjne dla konkurencyjnego i ogólnoeuropejskiego rynku instrumentów pochodnych w kapitale pochodnym przyspieszenia tempa widzimy z uczestników rynku dla efektywnego rynku mającego na celu rozwiązanie ich potrzeb” – powiedziała Adech Cordell, prezes CBOE NL

“Uruchomienie tej wymiany jest krytycznym krokiem w realizacji nadrzędnego wizji CBOE, aby zbudować jeden z największych na świecie pochodnych i sieci papierów wartościowych, tworząc spójne, światowej klasy doświadczenia dla naszej globalnej bazy klientów”.

Post Cboe zyskuje holenderskie zatwierdzenie regulacyjne dla nowych rynków pochodnych przed uruchomieniem pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*