Chiński dom maklerski przenosi się do FlexTrade FlexOMS

Główna » Technologia » Chiński dom maklerski przenosi się do FlexTrade FlexOMS
Wysłany przez:
forex-generator

Chiński dom maklerski przenosi się do FlexTrade FlexOMSTrading dostawca systemu FlexTrade ogłosił udaną migrację chińskiego domu maklerskiego Tianfeng Securities International (TFI) do systemu zarządzania zamówieniami (OMS).

Chińska grupa finansowa, która świadczy usługi pośrednictwa instytucjonalnego w handlu akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu dokonała przejścia z Bloomberg SSEOMS, produktu, który został wycofany.

River Ho, dyrektor wykonawczy TFI, powiedział: “TFI wybrało FlexTrade ze względu na zaawansowane funkcje, elastyczność i niezawodną technologię handlową. Firma FlexTrade dowiodła, że zapewnia nam bardzo szybką dostawę ich rozwiązania handlowego i doskonałą obsługę. Cieszymy się, że FlexOMS zapewnia nam zwiększoną wydajność i jakość wykonania w naszym przepływie pracy handlowej.”

W ramach przejścia TFI dodano zestawy funkcji, i funkcjonalności, takich jak DMA i DSA przepływów pracy i poszedł na żywo na nowy system flexoms centrum biurowego MOS.

Rajiv Kedia, współzałożyciel, FlexTrade Systems powiedział: “Podczas gdy jesteśmy nowicjuszami na tym rynku, jesteśmy mocno czują, że rozwiązania, które oferujemy, zwłaszcza w analityki, globalny handel programami i ulepszone low-touch routingu zamówienia , może być korzystne dla całej społeczności po stronie sprzedaży w Hong Kongu.”

Po chińskich brokerów migruje do FlexTrade FlexOMS pojawił się pierwszy na HANDLU.