Ciągły handel oferuje inwestorzy lepsze wyniki niż aukcje, znajduje papiery wartościowe Cytadela

Główna » Systemy obrotu » Ciągły handel oferuje inwestorzy lepsze wyniki niż aukcje, znajduje papiery wartościowe Cytadela
Wysłany przez:
forex-generator

Rynki ciągłe generują lepsze wyniki dla inwestorów końcowych niż aukcje, znaleziono badania od Cytadeli Papierów Wartościowych.

W badaniu Tajwan Giełdy Papierów Wartościowych (TRCSSE), który przechodzi z częstego aukcji wsadowej z czasem trwania od 5 do 5,2 sekundy do ciągłego dopasowania jednego w 202020 r Discovery Płynność i cennik, obniża rozprzestrzenia się, bardziej stabilne ceny i wyższe objętości handlowe.

Te łączne korzyści podobno obniżyły koszt kapitału dla przedsiębiorstw zaangażowanych w podnoszenie kapitału, a następnie bardziej wzmocniły rynki.

“Przesunięcie magazynowe Tajwan z częstego aukcji wsadowych do ciągłego handlu w marcu 2020 r. Przedstawił wyjątkową okazję do rozstrzygania długotrwałej debaty branżowej, nad którą proces jest najbardziej korzystny dla inwestorów i gospodarki,” Mateusza “Mateusza Steinert, szef amerykańskich rozwoju biznesu w Cytadeli Securities, powiedział handel.

“Nasza analiza wyraźnie pokazuje, że zmiana spowodowała więcej płynności, niższej zmienności, większych wolumenów handlowych i obniżonych kosztów obrotu dla inwestorów detalicznych i instytucjonalnych – przyczyniających się do bardziej wydajnych, dostępnych i opłacalnych rynków kapitałowych”.

Zgodnie z badaniami Cytadeli Papierów Securities, Tsięgo widział jego woluminy podwójnie do około 8 miliardów dolarów dziennie po zmianie do ciągłego obrotu; podczas gdy płynność została znacznie poprawiona, stwierdzając, że średnia liczba udziałów w ofercie na pierwszych pięciu poziomach z dala od Midpoint udał się od 600 000 przed ciągłym obrotem do około 1,3 miliona akcji w średniej cenie 53 dolarów Tajwanu (TWD), po.

dla 30 najlepszych zapasów, które handlują Tsięgo T Dokumentowi i stanowią 80% wspólnych akcji, dostępna płynność była cztery do pięciu razy wyższe po zmianie z dala od aukcji. Mniej płynnych zapasów odnotowano mniej poprawę, a producent na rynku przyznał, że ciągłe rynki często faworyzują więcej płynnych zapasów, podczas gdy te o niższym popycie “mogą korzystać z programów płynnościowych” w celu zachęcenia ich przepisu płynności.

Raport również stwierdzono, że biorąc pod uwagę Warunki konta spowodowane przez pandemię, zmienność zmniejszyła się o 18% zanim ciągły handel został wdrożony, do po.

przy użyciu tych danych, Cytadelowe papiery wartościowe twierdziły, że Tsięgo zaoszczędził inwestorów 550 milionów dolarów w ciągu jednego roku ze względu na skutki obniżonej zmienności , lepsza płynność i mniejsze rozprzestrzenia się. Obniżyło to koszt kapitału i poprawiło prawdziwą gospodarkę.

Post Ciągły handel oferuje inwestorom lepsze wyniki niż aukcje, znajdziesz Cytadelowe papiery wartościowe pojawiły się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*