Citi działki ekspansji obrotu portfela z wyższych globalnych nominacji

forex-generator

US bank inwestycyjny dokonał dwóch wyższych nominacji w całej swojej działalności transakcyjnej obligacji w ramach planów rozszerzenia franczyzy transakcyjnej portfela ze względu na wzrost protokołu na rynkach kredytowych.

Zgodnie z wewnętrzną notatką widzianą przez TRADE, szef amerykańskiego handlu kredytami inwestycyjnymi w Citi, Derek Hafer, został mianowany globalnym szefem handlu portfelem produktów spread, łączności elektronicznej klienta i handlu makro w Ameryce Północnej.

On przejmuje nowo utworzoną rolę po ponad 15 latach pracy z bankiem i będzie nadzorował handlowców w dziale do obrotu portfelem.

Obrót portfelem, który pozwala inwestorom na pakowanie wielu obligacji w jeden koszyk do realizacji w jednej transakcji, wzrósł w ostatnich latach, a zwłaszcza podczas zmienności rynku na początku tego roku.

JP Morgan powiedział w raporcie klienta postrzegane przez TRADE w sierpniu, że widział ogromny wzrost w handlu portfelem od swoich amerykańskich klientów po stronie kupna w czasie zmienności.

Biuro obrotu kredytami banku w tym czasie wykonało 77% całkowitego wolumenu obrotu portfelem, które wykonał w ciągu ostatniego roku. Transakcje portfelowe w całym biurku handlowym skoczyły o 141% w porównaniu z rokiem poprzednim.

“W ciągu ostatnich 18 miesięcy, handel portfelem gwałtownie wzrosła na rynkach kredytów przepływu i stał się jednym z głównych zmian napędzających naszą branżę,” notatka z Citi powiedział. “Spodziewamy się, że ta tendencja będzie się utrzymywać, a handel portfelem będzie się rozszerzał, aby objąć pełne spektrum globalnych produktów rozprzestrzeniania się, produktów przepływu i regionów.”

Głównym obowiązkiem Hafer będzie wycena ryzyka. Będzie współpracować z Peterem Chalifem i Jayem Mannem, współszefem globalnego algorytmicznego, rynkowego i elektronicznego handlu oraz szefem globalnego handlu beta o stałym dochodzie i walutach, aby rozszerzyć działalność handlową portfela.

Gdzie indziej, Matt Simmerman, który prowadzi w Ameryce Północnej klasy inwestycyjnej biurko handlowe w Citi skupi się na integracji możliwości handlowych portfela z biurkiem w ramach swoich nowych obowiązków.  

W Citi, Hafer będzie również nadzorować rozwój i realizację swojej strategii łączności klienta elektronicznego, rozszerzyć swoją bezpośrednią łączność z klientami, miejscami i platformami systemu zarządzania realizacją.

Post pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*