Citi nazywa nowe współistnieje handlu rynkami lokalnych

Główna » Sprzedaj stronę » Citi nazywa nowe współistnieje handlu rynkami lokalnych
Wysłany przez:
forex-generator

Citi awansował obu, aby stać się nowymi współlokatorami handlowych rynków lokalnych, zgodnie z wewnętrzną notatką widzianą przez handel.

Richard Lancaster i Jose Luis Yepez został awansowany jako współistnieje podziału po służbie w Citi przez 20 lat i 37 lat odpowiednio. Podział rynków Citi FX i lokalnych rynków oferuje usługi Cross 83 krajów i 130 walut.

Lancaster służył w kilku ról podczas jego kadencji w Banku, w tym szefa Europy Środkowej i Wschodniej Bliskiego Wschodu i Afryki (Ceemea) Rynki Frontier Stawki handlowe i współokierzchniowe centrum handlowe Creemea Rynki Kredytowe.

Luis serwowane wcześniej w kilku ról w całym lokalnym biurze rynków Citi, w tym szefa stawek i walut handlu w Azji-Pacyfiku i szefowi Latin Ameryki FX i lokalnych rynków (FXLM) handlu.

“jako współgłosy, one [Lancaster i Luis] będzie wspólnie odpowiedzialny za ogólną działalność, ale naturalnie da większej skupienia własnych specjałach “- powiedział Deirdre Dunn i Pedro Goldbaum, Global Co-Heads of Conti i Autorzy Memo.

Zaznacz znamion najnowszy starszy ruch w Citi, który również widział głowę czyszczenia i FX Prime Maklerage (FXPB) w USA wyznaczonych jako nowa globalna głowa rozliczeń, po poprzednich szefach podziału Sabrina Wilson i Christopher Perkins wszedł po mniej niż roku w swoich rolach.

Bank widział również szef europejskiej struktury rynku, Jamesa Bay, odejść na Cowen, a jej byłego szefa sprzedaży kapitałowej, Anita Tanna, odejść do Barclays.

Poste nazwy Citi Nowe współlokacje handlu rynkami lokalnych pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*