Citi składa podstaw do uruchomienia handlu futures Bitcoin

Główna » Sprzedaj stronę » Citi składa podstaw do uruchomienia handlu futures Bitcoin
Wysłany przez:
forex-generator

Citi składa podstaw do uruchomienia handlu futures Bitcoin Citi jest najnowszą główną instytucją Sell-Bocznej, aby wejść do przestrzeni kryptokurnościowej, ponieważ czeka na zatwierdzenie regulacyjne, aby rozpocząć handel kontraktów terminowych dla klientów instytucjonalnych.

Futures Bitcoin zostaną objęte obradami na temat amerykańskich instrumentów pochodnych Exchange CME zgodnie z odpowiednimi zatwierdzeniami regulacyjnymi, Źródło zaznajomionego z sprawą.

Citi początkowo zgłoszono w maju, że spowodowany wzrostem odsetek od klientów, rozważa uruchomienie usług Crypto w handlu, areszcie i finansowaniu.

“Nasi klienci są coraz bardziej zainteresowani tym miejscem, a my monitorujemy te wydarzenia. Biorąc pod uwagę wiele pytań wokół ram regulacyjnych, oczekiwań nadzorczych i innych czynników, jesteśmy bardzo przemyślani w naszym podejściu” Rzecznik z Citi powiedział w a Oświadczenie.

“Będziemy obecnie biorąc pod uwagę produkty, takie jak futures dla niektórych z naszych instytucjonalnych Klienci, ponieważ działają one w ramach silnych ram regulacyjnych. ”

Uruchomienie kontraktów futures Bitcoin w Citi może oznaczać znaczący kamień milowy na rynek kryptowy, który niektóre główne instytucje nadal utrzymują się na długości ramienia. Brak ram regulacyjnych i infrastruktury pozostał barierą do wjazdu do niektórych, jednak z powodu rosnącego popytu w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

TP ICAP, Fidelity and Flow Traders, jednak potwierdzony w czerwcu, że będą współpracować, aby uruchomić platformę handlową Crypto oferując hurtowy rynek elektroniczny do obrotu Crypto Crypto.

W tym samym miesiącu, standardowa czarterowa i Grupa BC również potwierdziła, że ​​współpracowali, aby rozpocząć cyfrowy platformę maklerską i handlową.

Post Citi ustanawia podstawy, aby uruchomić handel kontraktów terminowych Bitcoin, pojawił się najpierw na handlu.

.