Citi zapłacić 1 milion dolarów kara na awarie raportowania danych swap

Główna » Sprzedaj stronę » Citi zapłacić 1 milion dolarów kara na awarie raportowania danych swap
Wysłany przez:
forex-generator

Tymczasowo zarejestrowane dealerzy swap Citibank N.a i Citigroup Global Markets zostały zamówione, aby zapłacić karę 1 mln USD za zmiany raportowania danych swapowych.

Zgodnie z zamówieniem wydanym przez Komisję handlową Futures Commodity (CFTC), podmioty nie spełniały wymogów dotyczących zgłaszania informacji o identyfikatorze podmiotu prawnego (Lei) do repozytorium danych swap (SDR).

Kara śledzi zamówienie wprowadzone przez regulatora w 2017 r. Zamawiające Citi, aby zapłacić 550 000 USD ze względu na jego awarie, aby zgłaszać dane Lei do swapów prawidłowo do SDR, a także, brak ustalenia systemów elektronicznych potrzebnych do prawidłowego zgłoszenia ich do Popraw jego błędy w sprawozdawczości LEI lub wykonywać swoje obowiązki raportowania LEI swap.

Wyższa kara wydana przez CFTC wczoraj postępuje zgodnie z kontynuacją awarii odnotowanych w 2017 r., W tym błędne identyfikatory kontrahenta i biorąc 18 miesięcy aby zakończyć aktualizacje do swoich systemów.

“Ponieważ ta przypadek pokazuje, CFTC energicznie rejestrujący rejestrujących dealera swap, którzy nie spełniają swoich zobowiązań sprawozdawczych i naruszają zamówienia CFTC”, powiedział dyrektor wykonawczy egzekucji, Vincent McGonagle.

“Dokładne raportowanie danych Swap jest niezbędny do spełnienia z mandatów regulacyjnych CFTC, w tym monitorowania ryzyka systemowego i zapobiegania nadużyciom rynku. ”

CFTC potwierdził, że wydana kara monetarna cywilna odzwierciedlała redukcję, która uznała współpracę Citi w swoim dochodzeniu.

Wynika z kilku innych grzywien związanych z raportami wydawanych przez organy regulacyjne w ciągu ostatnich kilku miesięcy po repozytoriach handlowych DTCC i Unawista otrzymali grzywny za naruszenia rozporządzenia w ramach infrastruktury europejskiej (EMIR). Po poproszeniu o komentarz, rzecznik Citi powiedział: “Cieszymy się, że rozwiązaliśmy tę sprawę”.

Post Citi zapłacić 1 milion dolarów kara w przypadku awarii raportowania danych swapowych pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*