Citi zapłacić 4,5 milionów dolarów kary po wezwaniu przedsiębiorcy pliki audio zostały usunięte

forex-generator

Citi zapłacić 4,5 milionów dolarów kary po wezwaniu przedsiębiorcy pliki audio zostały usunięteCiti zapłaci 4,5 milionów dolarów kary po znanej wada projektu systemu zobaczył miliony plików audio przedsiębiorcy usunięte, mimo że niektóre z tych plików są wezwania przez usa pochodne watchdog.

Zgodnie z nakazem wydanym przez us Commodity Futures Trading Commission (CFTC), Citi został wysłany w grudniu 2017 r. do wezwania do sądu w odniesieniu do niektórych nagrań audio dla przedsiębiorców w danym dniu w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie konkretnej działalności handlowej.

Pomimo zapewnienia regulatora wezwania pliki audio zostaną zachowane, Citi powiadomił CFTC rok później, że wada projektowa w systemie konserwacji dźwięku widział miliony plików audio usunięte. Błąd zobaczył 2,77 milionów plików audio składających się z 683 296 wezwań dla 982 użytkowników usuniętych z systemu, w tym nagrań wezwania.

W zarządzeniu dodano, że w 2014 r. pracownik Citi zgłosił menedżerom wyższego szczebla, że wytrwałość dźwięku ma wadę projektową, która, jeśli nie zostanie skorygowana, będzie miała “tykający efekt bomby zegarowej”, który doprowadziłby do automatycznego usunięcia nagrań.

Citi nie podjęło odpowiednich kroków w celu zmniejszenia ryzyka wyrządzania wada projektowego systemu, podał CFTC, i nie zachował odpowiednich kontroli wewnętrznych w celu zapewnienia zachowania plików audio.

Trzy podmioty stowarzyszone Citi, w tym dealerzy swap Citibank N.A i Citigroup Energy, a także dealer wymiany i futures prowizji handlowca Citigroup Global Markets, zapłaci 4,5 milionów dolarów kary po wydaniu zamówienia przez CFTC.  

“Rejestrujący mają obowiązek pilnie nadzorować wszystkie aspekty swojej działalności związane z ich obowiązkami, w tym wszystkie systemy stosowane w celu spełnienia wymogów dotyczących dokumentacji CFTC, wniosków o dokumenty i wezwań”, powiedział James McDonald, dyrektor wydziału egzekwowania w CFTC.

“Przepisy te istnieją w celu promowania integralności rynku. Jeżeli rejestrujący nie wywiązują się ze swoich obowiązków nadzorczych, zostaną ukarani.”

Post pojawiły się najpierw na HANDLU.