CMC Markets Partners ze zintegrowanym do rozszerzenia sieci dystrybucji instytucjonalnej

Główna » Technologia » CMC Markets Partners ze zintegrowanym do rozszerzenia sieci dystrybucji instytucjonalnej
Wysłany przez:
forex-generator

Globalny dostawca rozwiązań handlowych i technologicznych instytucjonalnych, CMC Markets Connect, współpracowały z Fintech Company Integral w celu rozszerzenia sieci dystrybucji instytucjonalnej.

Oprócz zapewnienia rozwiązań przepływu pracy opartej na chmurze, szereg dostawców płynności jest zebrany przez platformę, aby utworzyć pojedynczą, zintegrowaną sieć.

SPOT FX i indeksów, Treasuries i CFD CFD będą rozpowszechniane przez rynki CMC, w tym więcej niż 12 000 CFD, które obejmują szeroki zakres pojedynczych zapasów i ETF. Platforma pozwoli klientom instytucjonalnym INTEGRAL, aby uzyskać dostęp do cen i wykonywać transakcje na rynkach CMC.

“Partnerstwo z integralną jest najnowszym krokiem w naszej misji, aby kontynuować rozszerzenie naszego zasięgu instytucjonalnego” – powiedział Richard Elston, szef grupy instytucjonalnych na rynkach CMC Connect.

“, wykorzystując sieć uznanej branży Lider, robimy naszą cenę i płynność dostępną nawet szerszą publicznością, podczas gdy nasza pojedyncza akcja CFD oferuje naprawdę wzmacnia szerszą integralną ofertę. ”

Klientów, w ciągu ostatnich kilku lat oglądali CFD jako elastyczne narzędzie do uzyskania długiej lub krótkiej ekspozycji na pojedyncze zapasy. Z tego powodu rynki CMC rozszerzyły zakres instrumentów, które przewiduje w klasie aktywów, w tym akcje na 23 rynkach światowych.

“Kontynuując włączenie bardziej wysokiej jakości dostawców płynności w sieci, zapewniamy, że nasi klienci konsekwentnie otrzymują jakość usług w całym warunkach rynkowych” – powiedział Harpal Sandhu, dyrektor generalny integralnej.

“Nasz niedawno uruchomiony CFD Prime Service to najnowsza innowacja poprawa doświadczeń handlowych naszych klientów. ”

Partnerzy na rynkach CMC Partners ze zintegrowanym do rozszerzenia sieci dystrybucji instytucjonalnej pojawiły się w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*