CME kończy migrację platformy BrokerTec do Globex

forex-generator

US giełdy instrumentów pochodnych CME Group zakończyła integrację BrokerTec z CME Globex z migracją amerykańskiego benchmarku handlowego i platformy repo.

Amerykański skarbiec benchmark trading and repo platform był ostatnią częścią migracji, która miała miejsce, po brokertec’s obligacji rządowych UE i repo platformy rynków został przeniesiony do Globex na początku tego miesiąca.

Migracja oznacza, że globalna aplikacja front-end BrokerTec jest teraz częścią Globex, a użytkownicy platformy danych rynkowych CME mogą teraz przesyłać strumieniowo dane BrokerTec w czasie rzeczywistym wraz z danymi futures i opcjami CME.

CME Group przenosi firmy BrokerTec i EBS FX o stałym dochodzie na swoją platformę Globex po przejęciu w 2018 r. swojej dawnej spółki dominującej NEX Group z siedzibą w Wielkiej Brytanii za 3,9 mld GBP.

“Klienci BrokerTec będą korzystać ze światowej klasy technologii dostępnej na platformie CME Globex, pozwalając im na wykorzystanie nowych funkcji i funkcjonalności”, powiedział John Edwards, globalny szef BrokerTec w CME Group.

“Ponieważ klienci szukają bardziej efektywnego zarządzania ryzykiem, migracja ta ułatwi większe możliwości w zakresie realizacji, analizy, rozliczeń i rozliczeń dla wymienionych instrumentów pochodnych stóp procentowych , gotówkowe obligacje skarbowe i repozytoria – wszystko w jednym miejscu.”

CME niedawno wprowadziła BrokerTec Quote dla amerykańskiego rynku repo w październiku po pierwszym uruchomieniu platformy dla rynku repo w Europie, zapewniając handel europejskim długiem państwowym, loszki wielkiej Brytanii, ponadnarodowe i agencje.

Post CME uzupełnia migrację platformy BrokerTec do Globex pojawił się jako pierwszy na THE TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*