Co warto zobaczyć podczas handlu

forex-generator

podczas handlu, zwłaszcza krótkoterminowego handlu, istnieje kilka rzeczy, które są ważne, aby spojrzeć na. Każdy wykres powinien mieć te rzeczy, zanim zdecydujesz się je sprzedać. i

podczas handlu, zwłaszcza krótkoterminowego handlu, istnieje kilka rzeczy, które są ważne, aby spojrzeć na. Każdy wykres powinien mieć te rzeczy, zanim zdecydujesz się je sprzedać.

1. Oni czuwają nad swoimi znakami i przepisami? Musisz zainstalować system obrotu w miejscu za każdym razem, kiedy robisz handlu. Oczywiście, pierwszą rzeczą jaką należy sprawdzić przed dokonaniem transakcji, akcje, dając mi kupić lub sygnał sprzedaży na podstawie moich zasad.

2. Czy mają zarobki w najbliższym czasie? Zarobki zostaną ogłoszone przez co 3 miesiące. Raporty te mogą przenieść zapas ogromny, w tym lub innym kierunku. Staram się poprawnie przewidzieć ich można, jak starając się odgadnąć następujący liczba koła ruletki będzie się obracać. Needless mówić chcesz, aby uniknąć przedostania się do akcji, która będzie dawać ważnego ogłoszenia w najbliższej przyszłości.

3. Nie historycznie akcji własnych zasad handlu? Będę pierwszy, aby powiedzieć jakieś zapasy nienawidzić mnie. Oni ciągle dają mi терь za każdym razem, gdy chcę wpisać ich na huśtawce handlu. Inne promocje będzie mi pokazać zysk 60 lub 70% czasu. Ważne jest, aby zawsze patrzeć na historii akcji, które próbujesz handlu. Sprawdzić swój system na tych promocjach, aby upewnić się, że działa tam w pierwszej kolejności.

4. Spójrz na fundamentalne wartości firmy. Rozumiem podstawy pracy dobrze dla długoterminowych gra, ale nie zawsze są one dokładne w krótkim okresie. Ale nadal oferują kupno i sprzedaż ciśnienia.

5. Weź szybki rzut oka na cenę after hour na. Ta część jest kontrowersyjna, ale zawsze lubię patrzeć na cenę after hour w promocji przed dokonaniem transakcji. Jeśli akcja jest handel na $55 na zamknięcie, ale to tylko handluje się na poziomie $43 po kilku godzinach tam może być coś podejrzanego się dzieje, a może chcesz, aby tego uniknąć.

Wysłany przez: Anton Sergeev