CondCliq\’s otrzymuje LSEG i poparcia po stronie europejskiej

Główna » Systemy obrotu » CondCliq\’s otrzymuje LSEG i poparcia po stronie europejskiej
Wysłany przez:
forex-generator

Grupa Londynu Giełda Papierów Wartościowych (LSEG) poprowadziła serię wsparszczonymi bokiem bokiem w rundę funduszy w scentralizowany system cytat BondCliq, w ofercie wspierania jego ekspansji do Europy.

BondCliq jest pierwszym skonsolidowanym systemem cytatów obligacji na Wall Street. Firma twierdzi, że agreguje 70 000 ofert przede-handlowych i oferty na 15 000 obligacji dziennie od 40 dealerów.

Kdytując również swoje wsparcie było gigantyczne awangardowe, które utworzyło strategiczne partnerstwo z BondCliq; A Aflac Ventures i SEI, które oboje wzięli udział w najnowszym 7,5 mln USD rundy LED przez LSEG.

Spółka potwierdziła, że ​​podniesione pieniądze byłyby zainwestowane w cele korporacyjne: w tym ruch na nowe rynki obligacji korporacyjnej, zwłaszcza w Europie.

“, jak BondCliq nadal rozwija się i prowadzi tę ważną strukturę dla przemysłu wiązania korporacyjnego, czekamy na współpracę z LSEG w USA, Europę i poza nią – powiedział Chris White, CondCliq’s Chief Executive.

“Dziękujemy, aby te uczestniczące instytucje technologiczne na bok i technologii finansowej za ich zaangażowanie w BondCliq i poznać te ważne relacje odgrywać kluczową rolę w tworzeniu zdrowszego rynku obligacji korporacyjnych, że lepiej służy inwestorowi końcowym. Nadal rozmawiamy z innymi Potencjalni inwestorzy zainteresowani uczestnictwem w transformacji rynku obligacji korporacyjnej.

Rozwój występuje w momencie obrotowym dla Europy w swojej drodze do wdrażania skonsolidowanego źródła danych rynkowych.

w poprawkach do MiFID II ogłoszone w listopadzie, Komisja Europejska i Urząd Papierów Wartościowych Rynków Europejskich (ESMA) zaproponowano wdrożenie jednego Skonsolidowany dostawca taśmy przed handlu dla każdej klasy aktywów. Plany okazały się kontrowersyjne ze względu na ich model dochodów, który zobaczyłoby zyski Taśma w dużej mierze karmiała się w zasadzie zasiedziałych wymiany i miejsca.

Post CondCliq’s otrzymuje LSEG i kopie zapasowe do europejskiej ekspansji pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*