COOP zamyka transakcję przejęcia Algomi

forex-generator

COOP zamyka transakcję przejęcia Algomiмеждилерского brokera partnerów COOP zakończyła zakup oprogramowania do handlu obligacjami i wstępnie analityk handlu Algomi dostawcy, znakiem rozumie.

Według źródeł zbliżonych do transakcji i zleceń firmy, przyłącza COOP z Algomi zakończona w piątek w zeszłym tygodniu. COOP nie udzielić komentarza w momencie wydruku.  & nbsp;

rozumiał, że Algomi będzie zintegrowany z Fenics biznes COOP, który świadczy usługi handlu elektronicznego i oprogramowania w różne klasy aktywów, w tym waluty obce, pochodne instrumenty o stałym dochodzie. Współzałożyciel i były dyrektor, Stu Taylor, został mianowany kierownikiem w kredyt w Fenics.

Taylor zrezygnowałi od jego roli jako generalnego dyrektora Algomi w kwietniu 2018 roku od założenia firmy w roku 2012. Biznes kilka lat cierpiała znaczne straty w oczekiwaniu na Taylora wylotu, w tym straty w wysokości £15 mln W 2016 roku, pomimo utraty spał z ostatniej cyfry, pokazujące straty w 2018 roku za 4 mln funtów.

W 2017, & nbsp;Algomi przejętai zautomatyzowanych płynności filtrowania & analityka (Alfa) narzędzie, który został zaprojektowany i jest własnością firmy AllianceBernstein. Później został wdrożony przez nas firma inwestycyjna & nbsp;amerykańskie, a w czerwcu ubiegłego roku Algomi dodano pełnienia funkcji od Liquidnet i Trumidi w celu rozszerzenia swoich usług.

Algomi otrzymała również znaczące inwestycje z kluczowych graczy na rynku, w tym z&P globalnym, & nbsp;giełdaw niej AllianceBernsteinw r. w ciągu 2017. Danych i usług informacyjnych biznesowe & nbsp;Евроклирi można również strategiczne inwestycje w Algomi w przyszłym roku.

Scott Eaton, były dyrektor operacyjny MarketAxess, był & nbsp;potwierdzono, że Taylor wymiany, i wziął na siebie rolę dyrektora wykonawczego Algomi w czerwcu 2018 roku.

rozumiał, że Ethan będzie krok w dół i korzystać z możliwości zewnętrznej Algomi i COOP.

w opublikowanym w czwartek, 12 marca 2020 11:10:18 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev