CQG, aby uruchomić nową platformę handlową i analityczną

Główna » Technologia » CQG, aby uruchomić nową platformę handlową i analityczną
Wysłany przez:
forex-generator

Dostawca rozwiązań technologicznych CQG ogłosiło fanowane wdrażanie swojej najnowszej platformy handlowej, CQG One.

Według CQG, nowa platforma oparta na chmurze, która została zaprojektowana dla profesjonalnych inwestorów i inwestorów instytucjonalnych, łączy łatwość stosowania związanego z platformą na pulpicie zorientowaną na detal, z kilkoma cechami jego flagowej profesjonalnej platformy handlowej.

PLAT Platforma Multi-Broker będzie dostępna za pośrednictwem handlowców Futures Futures Merchants (FCMS) od kwietnia, z nową funkcjonalnością dodaną przez pozostałą część roku.

“Jesteśmy podekscytowani przynosząc CQG jeden na rynek po zbieraniu obszernego wejścia od naszych użytkowników na temat tego, co najbardziej chcą w naszej nowej platformie” – powiedział Ryan Moroney, prezes CQG.

“będzie tak intuicyjny i łatwy Aby wdrożyć, skonfigurować i używać jako CQG Desktop, ale z zaawansowanym wykresem, analizy rynkową i handlem Funkcjonalność, wraz z głębokością CQG i szerokości danych rynkowych wykorzystanych przez naszych największych i najbardziej zaawansowanych klientów instytucjonalnych. ”

Nowa platforma będzie zawierała funkcjonalność premium, taki jak pojedynczy wpis handlowy, zaawansowane wykresy i analityki, udostępnianie portfela, łączenia okien i przeciąganie i kropli, między innymi.

“CQG One to ultra-szybka, bezpieczna platforma, do której handlowcy będą mogli uzyskać dostęp z dowolnego miejsca, aby wykorzystać narzędzia do analizy technicznej i wykonać transakcje jednym kliknięciem na rynkach na całym świecie” – powiedział Marcus Kwan, wiceprezes, produkt Strategia i projekt w CQG.

“Będziemy stale zaktualizować go poprzez naszą infrastrukturę chmur HTML5 w sposób bez szwu do użytkowników.”

Ruch śledzi rozpoczęcie CQG wszechstronnym apartamencie technologii wykonania w ubiegłym roku, zaprojektowany, aby dać uczestnikom rynku nowe narzędzia do poprawy na wydajności i osiągnąć optymalny egzekucję handlową.

Pakiet został zbudowany na infrastrukturę aktywów oprogramowania, które CQG nabyte z systemów Blue Trading w czerwcu 2020 r., A także technologii CQG opracowano ostatnio.

Post CQG do uruchomienia nowej platformy handlowej i analityki pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*