Credit Suisse działa na żywo z platformą Torstone, aby zautomatyzować procesy akcji po handlu

forex-generator

Credit Suisse zautomatyzował działalność potransakcyjną swojej działalności instytucjonalnej w zakresie obrotu akcjami w Kanadzie po przejściu na platformę Torstone Technology.

Szwajcarski bank inwestycyjny zakończył wdrażanie platformy Torstone SaaS, która obsługuje duże ilości przetwarzania bezpośrednio przez (STP) dla wielu klas aktywów w infrastrukturze chmurowej.

Po ogłoszeniu planów współpracy z Torstone we wrześniu ubiegłego roku, Credit Suisse Canada powiedział, że zdecydował się wdrożyć platformę Inferno Technologii Torstone po obszernym przeglądzie swojej działalności poprzez szczegółową analizę zakresu.

Credit Suisse skonsolidował swoje procesy z modelem usług Torstone z jedną bazą kodu i miesięcznymi aktualizacjami w celu zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania, co jest kluczowym czynnikiem w decyzji banku o wdrożeniu platformy.

“Możliwość zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania była kluczowym czynnikiem naszej decyzji o odejdęce od outsourcingu rozwiązania i wdrożeniu nowej platformy”, powiedział szef operacji w Credit Suisse Canada i Bahamas, Sam Farrell. “Cieszymy się, że nasze przetwarzanie operacyjne jest już w domu i wysoce zautomatyzowane.” Platforma

Torstone może również w pełni zintegrować się z funkcjami pośrednicymi i zaplecza i księgowymi, aby objąć przechwytywanie transakcji, ryzyko, potwierdzenie, rozliczenie, księgowość i uzgodnienie.

“Projekt wdrożenia naszej platformy wspierającej instytucjonalną działalność Credit Suisse w zakresie akcji tutaj w Kanadzie był płynnym i płynnym przejściem”, dodał Jonny Spears, globalny szef sprzedaży w Torstone. “Z naszym pierwszym klientem mieszkającym obecnie w Kanadzie, cieszymy się na dalszą współpracę z Credit Suisse, a także współpracę z innymi firmami przyszłościowymi w Kanadzie.”

Automatyzacja operacji po handlu akcji w Kanadzie wynika z wiadomości na początku tego roku, że Credit Suisse przejdzie gruntowną restrukturyzację. Bank powiedział w lipcu, że połączy swoje globalne działy handlowe z bankowością inwestycyjną i rynkami kapitałowymi, aby wygenerować oszczędności w wysokości około 400 milionów CHF w oszczędnościach na stopie obrotowej każdego roku od 2022 roku. 

Post Credit Suisse idzie na żywo z platformą Torstone do automatyzacji procesów akcji po handlu pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*