Credit Suisse przewiduje kolejną stratę zysku dla Q2

Główna » Sprzedaj stronę » Credit Suisse przewiduje kolejną stratę zysku dla Q2
Wysłany przez:
forex-generator

Credit Suisse dostarczyło aktualizację handlową dotyczącą warunków rynkowych, które spowodowały wyzwania w drugim kwartale 2022 r. – utrzymując trend niedawnych trudnych kwartałów doświadczonych przez bank inwestycyjny.

“Połączenie obecnej sytuacji geopolitycznej po inwazji Rosji na Ukrainę, znaczące zacieśnianie głównych banków centralnych w odpowiedzi na znaczny wzrost inflacji i rezygnacja z pomiarów bodźców związanych z Covidem spowodowało dalszą zmienność rynku, słaby klient Przepływy i trwające deleverowanie klienta, w szczególności w regionie APAC ”, powiedział Credit Suisse w oświadczeniu.

Credit Suisse stwierdził, że chociaż przychody doradcze były odporne w banku inwestycyjnym, a przychody z usług transakcyjnych globalnych skorzystały z wyższej zmienności, wyników finansowych, finansowej tego dywizji zostały przygnębione w kwietniu i Może z powodu ciągłego niskiego poziomu emisji rynków kapitałowych i poszerzenia spreadów kredytowych.

W związku z tym Credit Suisse przewiduje, że doprowadzi to do straty dla działu banku inwestycyjnego, a także szerszej grupy w drugim kwartale tego roku. Oczekuje się, że ciągła zmienność wartości rynkowej 8,6% inwestycji w Grupie Allfunds wpłynie również na zgłoszone zyski Credit Suisse.

Zatknięcie oznacza trzecią prostą kwartalną stratę dla Credit Suisse i spowodowało zmniejszenie zaufania inwestorów – co doprowadziło do spadku akcji nawet 7,6% w handlu Zurychem po ostrzeżeniu wyników w II kwartału.

Credit Suisse, dyrektor generalny Suisse również stanęła w obliczu zwiększonej presji w wyniku rozczarowujących kwartałów. W pierwszym kwartale większość głównych europejskich banków wzrosła o przychody z handlu, jednak Credit Suisse odnotował godny uwagi spadek o połowę.

obaw, że utrata miejsc pracy może zdarza się, aby radzić sobie ze zmniejszonymi zyskami i zmniejszyć wydatki. Wynika to z decyzji Credit Suisse o wszystkich oprócz najlepszych usług po upadku z powodu upadku Archegos Capital Management, który kosztował szwajcarską bank o wartości 5,5 miliarda dolarów i wymusiło hurtową przegląd zarządzania ryzykiem w całej firmie i które już zaobserwowano utratę pracy.

, a mianowicie Vincent Vandenbroucke został mianowany przez Citi z Credit Suisse na szefa EMEA w Prime Brokerage Consulting, po wyciągnięciu szwajcarskiego banku z przestrzeni.

gdzie indziej, w kolejnej głośnej straty w biurze handlowym banku, Basil Eggenschwyler, szef handlu kredytowego i strategii sektora Credit Suisse, opuścił firmę na początku tego roku, aby dołączyć do funduszu hedgingowego Brevan Howard.

Credit Suisse stwierdził, że druga połowa tego roku pozostanie przejściem, z planami przyspieszenia inicjatyw kosztów w całej grupie Cel maksymalizacji oszczędności od przyszłego roku.

Post Credit Suisse przewiduje, że kolejna strata zysku za Q2 pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*