Czy czujesz się hojny? Pokaż swoje wsparcie dla bootcamp po stronie kupna

Główna » Kup stronę » Czy czujesz się hojny? Pokaż swoje wsparcie dla bootcamp po stronie kupna
Wysłany przez:
forex-generator

BUTCAMP po stronie, 6 lipca 2022 r.

Minęło trzy lata, opóźnione przez Covid, a następnie wojnę na Ukrainie, ale 6 lipca 2022 r. Społeczność handlowa po stronie kupna i jej członkowie spotkali Paul’s w Londynie na pierwszą fizyczną klasę bootcamp po stronie, zbierając pieniądze na badania nad rakiem UK, Mind Mental Health Charities i UNICEF (wspierające rodziny i dzieci dotknięte wojną na Ukrainie).

pod przewodnictwem liderów zespołu Anita Karppi, dyrektora zarządzającego społeczności handlowej po stronie kupna; Martin Hendry, trader z LionTrust Asset Management; oraz Paul Battams, szef handlu w BlackRock, klasa charytatywna z zadowoleniem przyjęła entuzjastycznych i energicznych menedżerów i portfeli z całej społeczności, wszyscy chętni do spocania się w dobrej sprawie.

“Uczestniczę w #BuysidebootCamp, ponieważ jest to świetny sposób na zwiększenie świadomości i bardzo potrzebnych funduszy na Wiele doskonałych organizacji charytatywnych ” – powiedział Gregg Dalley, globalny szef handlu w Schroders.

“Biorę udział… aby zebrać pieniądze na organizację charytatywną dla zdrowia psychicznego”, dodał Simon Tring, szef handlu kapitałowego w Aviva Investors. “Uważam, że ważne jest, aby pomóc zebrać bardzo potrzebne fundusze”. Społeczność handlowa po stronie kupna zbiera fundusze na cele charytatywne od 2008 roku, ale wczorajsze wydarzenie było pierwszą fizyczną klasą społeczności, na którą pozwolił Covid.

“Nie mogłem być bardziej dumny z tych fantastycznych kupców po stronie kupna, którzy podeszli świadomość i bardzo potrzebne fundusze na te trzy fantastyczne organizacje charytatywne”, powiedział Karppi, rozmawiając z handlem.

“Zespół był niesamowity w tym, że wszyscy byli niesamowici Bootcamp, który był uciążliwym, fizycznym wyzwaniem. Prowadząc społeczność handlową po stronie kupna od 2009 roku, uważam, że bardzo ważne jest oddanie, pomaganie innym w społeczności cierpiącej na społeczność Wyzwania zdrowia psychicznego i zdiagnozowano raka i kontynuuje to zadanie, które zobowiązaliśmy się w lutym 2020 r., Aby stworzyć #BuysidebootCamp. Dziękuję niesamowitym zespołowi i wszystkim, którzy do tej pory nas sponsorowali! ”

Wydarzenie mogło być i zniknąć, ale wciąż jest czas na przekazanie darowizny. Zobacz poniższe linki i przyczynij się do tych dobrze zasłużonych przyczyn. Handel z dumą wspiera społeczność handlową po stronie kupna w tym partnerstwie w zakresie pozyskiwania funduszy.

Darowicie dziś tutaj:

Zdrowie psychiczne:

https://www.justgiving.com/fundraising/buysidebootcamp-mindmentalhealth

Research Cancer Research UK:

https://www.justgiving.com/fundraision/buysideboSideos/BuYSiDeboSiDeSing/Buysideboising/Buysideboising/Buysideboising -CanCerresearchuk

UNICEF dla Ukrainy:

https://www.justgiving.com/fundraising/buysidebootcamp-unicefukraine

Post Czy czujesz się hojny? Pokaż swoje wsparcie dla bootcamp po stronie kupna pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*