Czy szybkie fundusze hedgingowe mogą siano z zmienności Crypto?

Główna » Kup stronę » Czy szybkie fundusze hedgingowe mogą siano z zmienności Crypto?
Wysłany przez:
forex-generator

Po dłuższym okresie niskiej zmienności rynkowej FX, fundusze hedgingowe kwantu ostrości, znane do transakcji dużej liczby frakcji zleceniowych druga szybszego niż zwykli inwestorzy, teraz ustawiają swoje zabytki na Crypto. Z Bitcoin w górę 10% w ciągu ostatnich 24 godzin nie jest trudno zobaczyć, dlaczego jest tak bardzo interesujący. W końcu ci faceci żyją i oddychają dużą cenę huśtawki. A z parami kryptograficznymi wycenionymi inaczej na wielu rynkach, nie brakuje okazji dla kierowników funduszy napędzanych komputerowo, aby szybko zyskuje z ekstremalnych różnic cenowych.

Cryptoassets wzrosło o około 200% w ostatnim roku, od około 800 miliardów dolarów do $ 2,3 bilion. Podczas gdy $ 2,3 bilion musi być oglądany w kontekście Globalnego systemu Finansowego w wysokości 250 USD, jeden z głównych przyczyn tego sprawnego wzrostu niewątpliwie był brakiem nadzoru otwierającego rynkowe możliwości. Najnowszy PWC Roczne sprawozdanie Crypto stwierdziło, że ilościowe strategie handlowe są najbardziej popularne wśród menedżerów funduszy hedgingowych podczas obrotu Crypto. Te strategie, które wyglądają jednocześnie kupować i sprzedawać aktywa, aby zarabiać pieniądze na różnicach cen między monetami, nadają się idealnie do zgodności światła i wysoce płynnych rynków. Menedżerowie funduszy hedgingowych muszą udać się do uspokojenia inwestorów, biorąc pod uwagę, jak były płaskie rynki FX. Wyzwaniem jest, że im więcej uczestników, tym większa konkurencja, która stawia większy nacisk na szybkie oceny ogromnych ilości danych cenowych Crypto.

W tym miejscu można stalować fundusze hedgingowe koncentrujące się na marcu, wykorzystując ich bardziej wyrafinowaną analizę, co robią najlepiej – handel informacji szybciej niż reszta rynku. Jeżeli te firmy mogą naprawdę wyprzedzić grę, wykonując zamówienia w celu zapewnienia najnowszej aktywności odzwierciedla ostatnią cenę rynkową Powiedz, Bitcoin. Ponadto ich algos mogą zapewnić prawie w czasie rzeczywistym wgląd w najlepszy wykonanie handlu Crypto. Jeden z atrakcyjnych elementów o Crypto w tej chwili w przypadku funduszy hedgingowych napędzanych algo jest to, że całkowicie nieuregulowany charakter rynku uzyskuje bardzo silne zwroty dla inwestorów. Bez względu na jego rolę w szerszym świecie handlu instytucjonalnym, włączenie waluty Crypto w ramach szerszej strategii handlowej będzie wymagać infrastruktury, aby go wspierać. Aby dane rynkowe Crypto wydobywali być cenne, musi być łatwy w dostępie i analizie, umożliwiając elektronicznym przedsiębiorcom izolować to, co jest przydatne z dużych objętości hałasu. Nie trudno jest zarządzać teorią, ale odpowiednia łączność z nowymi miejscami jest wymagana, aby zapewnić nagły spike, gdy następny Crypto CRYIN CRYIN CRYE MATERSIONS.

funduszy hedgingowych będą potrzebować kompletnego rozwiązania do ich istniejących wymagań handlowych, aby podłączyć Do surowych i znormalizowanych danych rynkowych – nie tylko łączący je do regulowanych wymiany kryptograficznej, ale także tranzyt do tych głównych koncentratorów kontrahenta-kontrahenta. Z szacowaną wartością globalnego rynku CryptoCurrency obecnie ponad 2,3 biliona milionów dolarów, a rosnące, tylko te fundusze hedgingowe najszybsze, które zapewniają swoje zachowanie handlowe, będzie w stanie prosperować na tym szybko rozwijającym się rynku.

Post może spełnić głodne fundusze hedgingowe, tworzą siano z zmienności Crypto? pojawił się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*