Deloitte i AccessFintech współpracują w celu pomocy w zgodności z regulacją CAT

Główna » Rozporządzenie » Deloitte i AccessFintech współpracują w celu pomocy w zgodności z regulacją CAT
Wysłany przez:
forex-generator

Deloitte i AccessFintech współpracowały w celu wsparcia instytucji finansowych, w których występują problemy z nadchodzącym skonsolidowanym rozporządzeniem Audyt Trail (CAT).

Dwie firmy będą współpracować ze sobą, aby zintegrować nowe rozwiązanie CAT AccessFintech z infrastrukturą klientów.

Rozporządzenie CAT Komisji Bezpieczeństwa i Giełdy przedstawiają szereg wyzwań dotyczących wdrażania dla instytucji finansowych, przygotowując się do przestrzegania nadchodzącego terminu wdrażania CAT w grudniu tego roku.

Obejmuje to włączenie osobistych informacji zidentyfikowalnych (PII); początkowy (t+1) wskaźnik dokładności 95%; Wskaźnik dokładności raportowania T+3 wynoszący 98% po naprawie; i jasne ramy czasowe.

Aby pomyślnie osiągnąć te standardy, podmioty zgłaszające zarówno po stronie kupna, jak i sprzedaży będą musiały agregować i normalizować dane raportowania, priorytety i badanie błędy i współpracuj w zorganizowany sposób. Niemożność spełnienia tych standardów może spowodować, że firmy otrzymają karę pieniężną.

AccessFintech wykorzystał swoją sieć Synergy, aby uruchomić nowy przepływ pracy w rozdzielczości błędów CAT. Według firmy sieć zapewni klientom możliwość agregowania, normalizacji i parowania danych raportowania i transakcji w ramach instytucji i między instytucjami, badań rozbieżności, współpracy i rozwiązywania błędów między kontrahentami oraz zarządzania zgłoszeniem raportowania i błędów w zakresie zgłoszenia CAT.

poprzez wspólną współpracę, Deloitte i AccessFintech zapewnią przepływ pracy i rozwiązanie sieciowe mające na celu pomoc organizacjom w zarządzaniu wyzwaniami operacyjnymi CAT, jednocześnie poprawiając przejrzystość danych i współpracę.

“CAT stworzy największą bazę danych handlu detalicznego i instytucjonalnego. Będzie to wymagało wysiłku finansowego Instytucje do zarządzania, utrzymywania, pogodzenia i zgłaszania milionów transakcji dziennie ”, powiedział Boaz Zilberman, EVP Business Development w AccessFintech.

“Obciążenie zasobów może być ogromne bez odpowiedniego przygotowania i technologii. Współpracujemy z Deloitte, aby pomóc klientom przygotować się na to, co zapowiada się na jedną z najbardziej czasochłonnych, i – jeśli nie jest dobrze zarządzane – drogie, kosztowne obowiązki w szybko rozwijającym się krajobrazie regulacyjnym. ”

Oprócz współpracy z Deloitte, AccessFintech miał udany rok w dziedzinie finansowania. We wrześniu firma zabezpieczyła 60 milionów dolarów w rundzie finansowania Serii C z inwestycjami BNY Mellon, JP Morgan i Citi. Ostatnia runda nastąpiła następująca W 2020 r. Seria B w 2020 r., Która przynosi całkowity kapitał zebrany przez AccessFintech do 97 milionów dolarów od 2018 r.

Post Deloitte i AccessFintech, aby pomóc w regulacji CAT Zgodność pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*