Deutsche Bank finalizuje duże partnerstwo w chmurze z Google

forex-generator

Deutsche Bank wykorzystał usługi Google Cloud, aby przyspieszyć migrację swoich operacji i usług do chmury.

Deutsche Bank sfinalizował ważną umowę z Google w sprawie migracji swoich operacji i systemów do chmury, w tym do instytucjonalnej elektronicznej platformy handlowej Autobahn.

Wieloletnie partnerstwo strategiczne spowoduje, że Google Cloud zmieni kształt produktów i usług Deutsche Banku w celu zwiększenia elastyczności.

Rozważano kilka przypadków użycia w ramach partnerstwa, powiedział Deutsche Bank, w tym nowe produkty kredytowe wspierające modele płatności za użycie jako alternatywę dla zakupu aktywów wprost i wzmocnienie platformy Autobahn banku w celu stworzenia spersonalizowanych rekomendacji.

Deutsche Bank i Google potwierdziły swoje plany zjednoczenia w ramach strategicznego partnerstwa w zakresie technologii chmury w lipcu tego roku.

“Dzięki Google Cloud jesteśmy u boku, mamy strategicznego partnera, który przyspieszy transformację naszej technologii, umożliwi nam bardziej inteligentne wykorzystanie danych i zapewni elastyczne i bezpieczne środowisko, aby szybko dostarczać nowe produkty i usługi”, powiedział Bernd Leukert, dyrektor ds. “Jest to plan łączenia względnych mocnych stron w bankowości i technologii z korzyścią dla naszych klientów.”

Partnerstwo będzie również zachęcać do udziału w programach start-upów i dostawców FinTech, z którymi Deutsche Bank i Google Cloud chcą wspólnie wprowadzać innowacje w celu wspierania celów transformacji banku.

“Opcje samoobsługi mobilnej, rekomendacje oparte na sztucznej inteligencji i inne innowacje zmieniają doświadczenie bankowe dla firm i konsumentów na całym świecie”, powiedział Rob Enslin, prezes Google Cloud.

“Nasze partnerstwo z Deutsche Bankiem ożywi nowe innowacje i jeszcze bardziej zadomowi branżę usług finansowych jako wczesnego dostawcy technologii. Deutsche Bank jest pionierem w branży i nie możemy być bardziej zachwyceni współpracą z tak ważnym liderem na rynku.”

Post Deutsche Bank finalizuje główne partnerstwo w chmurze z Google pojawił się jako pierwszy na TRADE.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*