Deutsche Bank i weteran BTIG wycofują się z branży po ponad czterech dekadach

Główna » Sprzedaj stronę » Deutsche Bank i weteran BTIG wycofują się z branży po ponad czterech dekadach
Wysłany przez:
forex-generator

Weteran branży, Ed Benson, ma przejść na emeryturę pod koniec tego roku po 43 latach służby na rynkach, handel może ujawnić.

Benson odchodzi z branży po niedawnym spędzeniu ostatniej dekady w BTIG jako dyrektor zarządzający i jako szef europejskiego handlu sprzedażą.

Przed dołączeniem do BTIG w 2012 r. Benson spędził 16 lat w Deutsche Bank Securities jako szef handlu sprzedaży w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce (EMEA) i kolejnych 17 lat wcześniej jako dyrektor zarządzający w Banku Inwestycyjnym SG Warburg.

“Byłem niezwykle zaszczycony, że pracowałem w trzech niesamowitych bankach inwestycyjnych. Ludzie, z którymi pracowałem, są niezwykłymi osobami i mieli głęboki wpływ na moje życie i z którymi jestem wyjątkowo wdzięczny”, powiedział Benson w mgnieniu oka w Aktualizacja w mediach społecznościowych.

“Liczę się na szczęście, że pracowałem przez wiele dobrych lat i nauczył się ogromnej kwoty w trudnych czasach, jakie ten cykliczny biznes ma do zaoferowania. Czas więc zawiesić buty i spędzić czas z rodziną, której wsparcie i miłość były stałe przez ostatnie 43 lata. Czas oddać coś i dołączyć do kilku organizacji charytatywnych, które będą przede wszystkim pomagać osobom w kwestiach zdrowia psychicznego. ”

Post Deutsche Bank i weteran BTIG przechodzą na emeryturę z branży po ponad czterech dekadach, które pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*