Deutsche Borse współpracuje z Forge, aby rozszerzyć globalną platformę rynku prywatnego na Europę

Główna » Systemy obrotu » Deutsche Borse współpracuje z Forge, aby rozszerzyć globalną platformę rynku prywatnego na Europę
Wysłany przez:
forex-generator

Prywatna infrastruktura rynku i dostawca danych rynkowych Forge Global Holdings ogłosił plany wejścia na rynek europejski poprzez strategiczne partnerstwo z Deutsche Borse. Dzięki wykorzystaniu sieci Deutsche Borse obie firmy ustanowią rynek cyfrowy dla europejskich firm i inwestorów, który zapewnia dostęp do amerykańskiej sieci płynności Forge.

Forge Europe Oferty produktów będą obejmować programy płynności dla firm, rynek cyfrowy, który łączy kupujących i sprzedawców oraz wyłączne dane rynku prywatnego.

Forge Europe Oferty produktów będą obejmować programy płynności dla firm, rynek cyfrowy, który łączy kupujących i sprzedawców oraz wyłączne dane rynku prywatnego. Rynek prywatny w Europie wykazał znaczący wzrost w ostatnich latach. Ponad 650 firm jednorożców i przednikunnych z połączonym kapitałem rynkowym Ponad 625 miliardów euro paliwa rosnący popyt ze strony inwestorów, aby uzyskać dostęp do kwitnącej klasy aktywów na rynku prywatnym. Jednak w miarę dojrzewania rynków prywatnych w regionie utrzymują się wyzwania strukturalne – w tym brak płynności, dostęp dla inwestorów, przejrzyste odkrycie cen i ułatwianie transakcji Digitised.

w USA, Forge ułatwił wielkość transakcji ponad 12 miliardów dolarów – z ponad 600 milionami dolarów wolumenu obrotu od inwestorów europejskich i firm, co może dobrze wrócić do rozwoju rynku europejskiego.

“Rosnące zainteresowanie inwestowaniem na rynki prywatne i rosnąca potrzeba płynności przez prywatne firmy zajmujące się wzrostem wykraczają poza granice geograficzne”, powiedziała dyrektor generalny Forge Kelly Rodriques. “W miarę upływu ludności firmy o wysokim wzroście rozwija się, tworząc wydajne i wydajne i Zaufany rynek prywatny, który może zaspokoić potrzeby Spośród tych firm i inwestorów w złożonym krajobrazie regulacyjnym jest wyzwaniem, który jest unikalny do rozwiązania. Dzięki naszej innowacyjnej platformie technologicznej, wiarygodnym doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej na rynku prywatnym – oraz ze strategicznym partnerem w Deutsche Börse, który rozumie wymagania rynku lokalnego oraz sposób prowadzenia skalowanej i regulowanej infrastruktury rynkowej – uważamy, że Forge Europe może dostarczyć uczestnikom europejskim korzyści płynnych , przejrzysty i wydajny globalny rynek prywatny. ”

Jako strategiczny partner do stworzenia Europy, Deutsche Börse będzie dalej wykorzystać swój ekosystem wzrostu, w tym sieć prywatnych europejskich firm rozwojowych i inwestorów międzynarodowych, a także przyczyni się do znacznych inwestycji mniejszościowych w Forge Europe.

“Inwestowanie na prywatne rynki znacznie wzrosło w Europie w ciągu ostatniej dekady, a rekordowe inwestycje w firmy wzrostowe w ubiegłym roku. Forge imponuje z renomowaną wiedzą na rynku prywatnym. Deutsche Börse wyróżnia się swoją zdolnością do obsługi skalowalnej i niezawodnej infrastruktury rynkowej i ustanowił obszerny ekosystem rynków kapitałowych. Razem będziemy pierwszym wnioskodawcą w Europie, aby zbudować zaufaną, wydajną i opartą na technologii globalną platformę prywatnego rynku. W ten sposób zaspokoimy potrzeby płynności spółek wzrostowych i inwestorów venture ” – powiedział Eric Leupold, dyrektor zarządzający firmy zajmującej się rynkiem gotówkowym Deutsche Börse. “Dla nas w Deutsche Börse jest to obiecująca okazja do rozszerzenia nowej klasy aktywów o wysokim potencjale”.

z siedzibą w Berlinie, Forge Europe planuje uruchomić w połowie 20123 r. W Niemczech, Wielka Brytania i Francja, zanim rozszerzyli się na resztę Europy.

Post Deutsche Borse partnerów z Forge, aby rozszerzyć globalną platformę rynku prywatnego na Europę. o handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*