Deutsche Börse zatrzymuje handel we wszystkich nazwach rosyjskich

Główna » Systemy obrotu » Deutsche Börse zatrzymuje handel we wszystkich nazwach rosyjskich
Wysłany przez:
forex-generator

Operator wymiany Niemiec Deutsche Börse zatrzymał handel wczoraj we wszystkich papierach wartościowych związanych z rosyjskimi wśród rozwijających się konfliktów między Rosją a Ukrainą.

“Obrót wszystkich instrumentów na temat obligacji rosyjskich, indywidualne papiery wartościowe i powiązane produkty strukturalne zostaną zawieszone pod koniec dzisiejszego obrotu w zakresie ochrony społeczeństwa do dalszego powiadomienia” – powiedziała wymiana w dniu 1 marca w oświadczeniu widzianym przez handel .

Deutsche Börse potwierdził również, że papiery wartościowe pozostaną zawieszone do dalszego powiadomienia. Zawieszenie kocu podąża za wcześniejszym ruchem operatora Giełdy, aby zatrzymać handel w wybranej liczbie nazw związanych z Rosją.

“ze względu na ostatnie wydarzenia na Ukrainie i Kolejne sankcje nałożone przez UE w odniesieniu do usług finansowych, szereg papierów wartościowych emitentów rosyjskich została zawieszona przed obrotem bezpośrednim o 7:30 (CET) w poniedziałek 28 lutego powiedziała, że ​​Deutsche Börse.

Rozwój wynika z kilku podobnych decyzji przez inne wymiany, w tym Giełda Papierów Wartościowych w Londynie, która zatrzymała obrót drugiego co do wielkości banku, VTB, w piątek 25 lutego.

Post Deutsche Börse Halts Trading we wszystkich nazwach rosyjskich pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*