Dlaczego należy używać papieru handlu?

Główna » Systemy obrotu » Dlaczego należy używać papieru handlu?
Wysłany przez:
forex-generator

na papierze to handel z фейкового konta. Możesz dokonywać transakcji po prostu jak zwykły rachunek, ale zwycięstwa i porażki występują w formie papierowej rachunku nie zaszkodzić lub pomóc finansowo. To jest to, że wszyscy przedsiębiorcy muszą korzystać, zanim umieścić pieniądze na rynek.

wiem, że wielu z was mogą odpisać papierowe handlu jako bezużyteczne, w końcu, dlaczego chcesz poświęcić swój czas i energię w coś, co nie pomoże. To nie tak, to jedna z najważniejszych części handlu. Istnieje kilka powodów, dlaczego to Bene iFициальная aby użyć tej metody, zanim handlu.

pierwszy dlaczego ktoś musi papierka handel po pierwsze, jak czują się na rynku. Ważne, że można naprawdę dowiedzieć się, jak rynek lubi się ruszać, zanim inwestować pieniądze. Musisz być na tyle wygodne, więc nie panikuj, jeśli na rynku jest wycofana.

drugi powód, dlaczego należy dokumencie trade po pierwsze, można dowiedzieć się, czy rzeczywiście można zarabiać pieniądze z systemem. Jeśli zarabiać pieniądze, które można użyć, czego nauczyłem się na swoim rachunku rzeczywistym.

jeśli nie masz pieniędzy, to lepiej, czego nauczyłem się na papierze, to z prawdziwymi pieniędzmi. Nie wierzę, kto by wolał stracić $1000 prawdziwych dolarów za $10,000 fałszywych dolarów.

trzeci powód polega na tym, że to pomoże ci w celu testowania nowych systemów. Może chcesz opracować nowy system dla każdej handlu teraz i potem. W tym przypadku chcesz sprawdzić go na papierze handlu, przed użyciem prawdziwych pieniędzy. w

aby uzyskać więcej informacji na papierze handlowego wizyty http://www.stocks-simplified.com/paper_trade.html

aby uzyskać więcej informacji na temat rynku akcji, odwiedź http://www.stocks-simplified.com