Dyrektor Dyrektor Wykonawczy Morgan Stanley Dyrektor dołącza do Jefferies do rozszerzenia pokrycia Continental Europe

Główna » Sprzedaj stronę » Dyrektor Dyrektor Wykonawczy Morgan Stanley Dyrektor dołącza do Jefferies do rozszerzenia pokrycia Continental Europe
Wysłany przez:
forex-generator

Jefferies wyznaczył byłego dyrektora wykonawczego od Morgan Stanleya, aby rozszerzyć obecność akcji w kontynentalnej Europie.

Johannes Kirchmeir został mianowany szefem usług wykonawczych Continental Europe w Jefferies. Z siedzibą we Frankfurcie, będzie odpowiedzialny za pracę wraz z podziałami usług bankowych inwestycyjnych i doradczych, aby rozszerzyć na zyski firmy w przestrzeni wykonania z klientami na kontynencie.

Dołącza do banku po ostatnio służy jako dyrektor wykonawczy w Morgan Stanleya przez ostatnie osiem lat.

Wcześniej w swojej karierze Kirchmeir prowadził również w roli handlowej sprzedaży na rynkach akcji na rynku JP Morgan, UniCredit rynki i bankowości inwestycyjnej oraz nomura papierów wartościowych przez około osiem lat, zbiorowo.

Dołącza do zespołu 40 dyrektorów sprzedaży i handlowych obsługujących bazę klientów Continental Europe Jefferies.

.

Jego jest trzecim Senior Nominacją, która ma być dokonywana przez Jefferies w ciągu ostatnich kilku tygodni po wyznaczeniu dwóch nowych osób, aby wzmocnić swój brytyjski podział bankowości inwestycyjnej.

weteranów przemysłu Philip Yates został mianowany wiceprzewodniczącym w swoim brytyjskim działu bankowości inwestycyjnej, podczas gdy byłego kredytu Suisse Executive, Thomas Blackmore, dołączył jako nowy szef jego instytucjonalnego biznesu dla swoich bankowości inwestycyjnej (DCM) dla Europy, w środku Wschód i Afryka (EMEA).

Poste Dirent Dyrektor wykonawczy Morgan Stanley dołącza do Jefferies do rozszerzenia pokrycia Continental Europe Pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*