EBS współpracuje z TORA, aby oferować ceny FX po stronie kupna

forex-generator

EBS współpracuje z TORA, aby oferować ceny FX po stronie kupna

CME Group FX platformy handlowej EBS nawiązała współpracę z TORA w celu zapewnienia wielu aktywów funduszy hedgingowych i firm po stronie kupna z cenami w spot FX i FX instrumentów pochodnych.

Dzięki współpracy system zarządzania zleceniami i wykonaniem TORA (OEMS) będzie powiązany z płynnością FX z rynków WALUTOWYCH opartych na wycenie CME EBS Market i jego centralnego mechanizmu dopasowywania portfela zleceń limitów, EBS Direct.

Ruch zapewni kupcom korzystającym z OEMS TORA dostęp do spot FX, forward, swapów, niedostarczanych kontraktów terminowych forward (NDF) i kontraktów terminowych CME Group FX na jednej platformie.

“Pozwoli to klientom TORA na dostęp do naszego rynku walutowego bez konieczności przełączania się między wieloma platformami w celu realizacji transakcji”, powiedział Jeff Ward, globalny szef EBS w CME Group.

Platforma wieloskładnicza TORA oferuje zarządzanie realizacją zleceń i zarządzanie portfelem dla klientów po stronie kupna.

Zarówno EBS, jak i TORA rozpoczęły w ostatnich miesiącach kilka partnerstw, ponieważ para chce wzmocnić swoją ofertę klientów.

We wrześniu EBS zintegrował swój system zarządzania realizacją (EMS) z thinkFolio, platformą zarządzania inwestycjami firmy IHS Markit, podczas gdy TORA dodała w grudniu analitykę przedhandlową od Neptune Networks do swojego OEMS.

“Minęły czasy, kiedy handlowcy muszą przełączać się między różnymi systemami, aplikacjami FX i dostawcami. Dzięki naszemu sojuszowi z EBS klienci TORA otrzymają ulepszoną ofertę FX i dostęp do prawdziwej globalnej platformy handlu wieloma aktywami”, dodał Robert Dykes, dyrektor generalny TORA. 

“Już obserwujemy silny popyt ze strony naszych dotychczasowych klientów i wiodących globalnych funduszy na ofertę TORA/EBS FX. Współpraca ta pomoże inwestorom znacznie poprawić wydajność i osiągnąć twarde oszczędności w dolarach na ich wieloskładniczej realizacji aktywów.”

Post EBS współpracuje z TORA, aby zaoferować ceny FX do buy-side pojawił się pierwszy na HANDLU.