Eleva Capital zmienia procesy inwestycyjne i handlowe o stałym dochodzie dzięki SS&C

forex-generator

Eleva Capital zmienia procesy inwestycyjne i handlowe o stałym dochodzie dzięki SS&CParis i londyńskim menedżerem inwestycyjnym, Eleva Capital, dokonała przeglądu procesów o stałym dochodzie, wdrażając platformę technologiczną Eze firmy SS&C Technologies.  

Eleva Capital wykorzysta Eze Investment Suite w ramach rozszerzonej oferty stałych dochodów do zarządzania zarządzaniem zamówieniami, handlem, modelowaniem i symulacjami, prognozami gotówkowymi, kontrolami zgodności, operacjami i księgowością.  

W ramach wdrożenia, zarządzający inwestycjami dodał do platformy nowo uruchomiony globalny absolutny zwrot i denominowane w euro fundusze o stałym dochodzie.

Eleva Capital jest już partnerem SS&C, który zintegrował pakiet Eze dla swoich akcji. Firma planuje skonsolidować swoją historyczną księgę rekordów na platformie Eze z raportowaniem w czasie rzeczywistym w różnych klasach aktywów.

“Elastyczność Eze Investment Suite wyróżniała się na podstawie konkurencji”, powiedział Alexandre Menendez, szef działu stałych dochodów i menedżera portfela w Eleva Capital.

“System pozwala nam tworzyć unikalne konfigurowalne przepływy pracy, których potrzebowaliśmy dla naszych menedżerów portfeli. Otrzymaliśmy najwyższe wsparcie od zespołu i byliśmy w stanie stworzyć efektywność operacyjną w wielowalutowych klasach aktywów o stałym dochodzie.” 

Eleva Capital dołącza do kilku innych głównych instytucji po stronie kupna, które zintegrowały platformy technologiczne SS&C w ciągu ostatniego roku.

We wrześniu Bardin Hill Investment Partners zainstalował system zarządzania zamówieniami Eze dla swojej działalności o stałym dochodzie, a Blue Creek Capital zautomatyzował procesy inwestycyjne za pomocą platformy Eze Eclipse.

“Naszym celem jest zapewnienie, że nasi klienci mogą skupić się na znalezieniu alfa i spełnianiu swoich mandatów funduszy, podczas gdy nasza technologia dba o resztę. Cieszymy się na współpracę z Elevą w miarę rozwoju ich działalności”, powiedział Michael Hutner, dyrektor generalny SS&C Eze. 

Po Eleva Capital remonty stałych dochodów inwestycji i procesów handlowych z SS&C pojawił się pierwszy na HANDLU.