FactSet\’s EMS integruje się z platformą księgarni Appital

Główna » Kup stronę » FactSet\’s EMS integruje się z platformą księgarni Appital
Wysłany przez:
forex-generator

kapitał kapitałowy Appital zintegrował się z systemem zarządzania realizacją Portware Enterprise (EMS), aby zapewnić wspólnym klientom dostęp do platformy budowlanej.

Integracja umożliwi handlowcom po stronie kupowania złożone większe zamówienia lub uczestniczyć w dodatkowych możliwościach płynności. W odpowiedzi na zwiększone popyt na klienta zapewni także po stronie kupna bardziej wydajnego i przejrzystego sposobu wykonywania dużych zamówień w wielkości przy zmniejszonym wpływie rynku lub ryzyku erozji cen.

kupców po stronie kupujących, którzy chcą wykonać duże zamówienia przekraczające pięć dni ADV, w tym w wysoce niepłynnych, małych i średnich akcjach, będzie miał dostęp do widoczności w czasie rzeczywistym i zwiększonej kontroli procesu budowlania i dystrybucji transakcji.

“Po stronie kupna stale szuka innowacyjnych sposobów optymalizacji wykonania, a odkrycie płynności jest kluczowe dla naszych klientów, szczególnie Na mniej płynnych rynkach ” – powiedział Rob Watts, dyrektor ds. Strategii i zarządzania produktem, rozwiązania handlowe w FactSet.

“Appital automatycznie ostrzega je o nowych możliwościach płynności w ramach Portware, umożliwiając im wydajne wykonywanie rozmiaru bez wycieku informacji.”

W grudniu ubiegłego roku Appital rozpoczął wdrożenie firm kupujących przed wprowadzeniem na platformę na później, a ponad 30 menedżerów aktywów podejmuje niezbędne kroki prawne i techniczne, aby dołączyć do Appital na uruchomieniu.

w styczniu , Instinet ogłosił, że ma być pierwszym brokerem wykonawczym, który dołączy do platformy Appital przed jej uruchomieniem. Znaczący krok naprzód, zmniejszając ryzyko związane z tradycyjnym telefonem i e -mailem Procesy – powiedział Brian Guckian, dyrektor ds. Rozwoju Appital.

“Mogą proaktywnie pozyskiwać płynność i skutecznie napędzać proces budowania książek w czasie rzeczywistym na jednej zautomatyzowanej platformie”.

Post FactSet EMS integruje się z platformą księgarni Appital, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*