FCA, aby rozpocząć śledztwo w zakresie konkurencji danych

Główna » Rozporządzenie » FCA, aby rozpocząć śledztwo w zakresie konkurencji danych
Wysłany przez:
forex-generator

UK Organizacja prowadzenia finansowego UK (FCA) jest ustawiona na rozpoczęcie dwukrotnego przeglądu rynku danych hurtowych w celu zbadania obaw konkurencji, w tym w danych handlowych.

W jego bieżącym przeglądu FCA uruchomi dwukrotne badania rynku badanie zarówno kosztów, jak i dostęp do danych, podczas gdy jednocześnie gromadzi informacje o tym, czy ograniczona konkurencja w danych handlowych specjalnie może zwiększyć koszty i mieć potencjalny wpływ na zakupy i sprzedawane przez menedżerów inwestycyjnych.

Regulator uruchomi fazę jednego z jego przeglądu w lecie, badając, czy złożone umowy na rzecz porównawcze i indeksów – wykorzystywane do oceny cen aktywów i wydajności inwestycyjnych – uczestników wyróżniających i utrudniają im przełączenie dostawców.

Później w roku FCA planuje uruchomienie drugiego badania rynku, badając, czy dodaje się wysokie opłaty za dostęp do danych ocen kredytowych koszty inwestorów i ograniczenie liczby nowych uczestników wchodzących na rynek.

Jego przegląd danych handlowych konkretnie odbędzie się w sposób ciągły obok tych faz.

“Dostęp do danych hurtowych jest naprawdę ważny dla tych, którzy chcą podejmować decyzje inwestycyjne” – powiedział Sheldon Mills, dyrektor wykonawczy, konsumentów i konkurencji na FCA.

“bez niego brakuje informacji, które muszą być prawidłowo poinformowani wybory. Nasze wezwanie do wejścia i planowanych badań rynkowych mają na celu zapewnienie, że konkurencja działa dobrze, że informacje są dostępne dla uczestników rynku, którzy chcą, i że innowacje nadążają za osiągnięciami rynku. ”

Wysokie koszty danych handlowych dostarczanych przez miejsca były centralne do bieżącej debaty od kilku lat, w tym właśnie w USA, w szczególności z wielu uczestników twierdząc, że wymiana posiadają monopolu na cennych wygenerowanych danych przez ich transakcje i że opłaty są zbyt wysokie.

W lutym ubiegłym roku, Komisja Scheabilitów USA i wymiany określone w celu rozwiązania tego poprzez ogłoszenie planów zmiany skonsolidowanych danych skonsolidowanych w czasie rzeczywistości w czasie rzeczywistości USA dla rynku akcji w USA, Sindes, aby uwzględnić głębię danych książkowych w ofercie, aby poprawić konkurencję przestrzeń i zmniejszenie rosnące koszty danych.

Ruch był wysoce niepopularny na rynku, z operatorami zasiedziałymi NASDAQ, CBOE, a New York Stock Exchange (NYSE) wszystkie petycje sądowe w stosunku do regulatora w odpowiedzi.

Post FCA do wszczęcia dochodzenia w zakresie konkurencji danych pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*