FCA nie widzi wiadomości o podejrzanych operacjach spadek w 2019 roku

forex-generator

FCA nie widzi wiadomości o podejrzanych operacjach spadek w 2019 w wielkiej Brytanii poinformował pierwszy spadek liczby podejrzanych transakcji i raportowania rozkaz (Сторс), co sugeruje, że firmy biorą na siebie więcej odpowiedzialności za nadzór nad działalnością handlową.

Według danych opublikowanych zachowanie finansowych (FCA), łączna ilość pięter w 2019 roku wyniósł 5,455 przez rynek, o stałym dochodzie, walut i towarów spadła o 8% w 2018 roku, kiedy 5,926 Сторс informowaliśmy.

firmy i centra zabaw są zobowiązani do składania sprawozdań o potencjalnie niebezpiecznych operacji handlowych, takich jak manipulowanie rynkiem lub poufnych informacji, zgodnie z trybem nadużyć na rynku (Mar), która weszła w życie w połowie 2016 roku.

statystyka od Europejskiej organizacji komisji papierów wartościowych i rynków (fontanna esma) opublikował w grudniu wykazały, że ilość Сторс poinformował firm w Europie wzrosła o 130% w ciągu ostatnich 12 miesięcy rynkowe nadużycia dyrektywy (umysłu), poprzednik marca, która widziała mniej niż 5 000 wiadomości.

ТСФ, zmniejszenie Сторс w 2019 roku może być kilka przyczyn, w tym publikację przestępstw finansowych przewodnik w grudniu 2018 roku, który przedstawił, jak firmy mogą podjąć bardziej zdecydowane kroki w kierunku poprawy handlowe nadzór.

“kroki podjęte przez niektóre firmy, od tego czasu, obejmują sprawdzenie zgodności klientów, których znaki W przeciwnym razie mogą być przedmiotem stronę i ograniczenie ich dostępu do rynków finansowych w razie potrzeby,” ЗДК powiedział. “Uważamy, że te ograniczenia doprowadziły do mniej podejrzanej aktywności przyczyniają się takie firmy, i, w konsekwencji, zmniejszenie Сторс.”

zarządzający aktywami w ostatnim czasie nie chciał przejść w krajach UE, aby poszerzyć marca włączyć fx transakcji po konsultacji z ЕАМБ w październiku. Kupić na stronie respondentów ocenił ofertę w dużej mierze zbędne, poprzez realizację globalnego kodeksu postępowania środków w 2017 roku.

i opublikowany w Mon, 02 mar 2020 11:04:10 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*