FILS 2022: ALGO i PITFOLIO Trading, który będzie rosł z tyłu przypływu ETFS obligacji

Główna » Sprzedaj stronę » FILS 2022: ALGO i PITFOLIO Trading, który będzie rosł z tyłu przypływu ETFS obligacji
Wysłany przez:
forex-generator

ALGO i Portfolio Trading odnotowało gwałtowny wzrost zużycia w ciągu ostatnich kilku lat, ale ten wzrost wzrostu prawdopodobnie zostanie zwiększony przez wzrost ETF o stałym dochodzie.

Wzrost rynku ETFS o stałym dochodzie jest kluczowym tematem na tegorocznym szczycie liderów o stałym dochodzie (FILS), ponieważ odnotowując gwałtowny wzrost wykorzystania przez handlowców jako niższą strategię ryzyka w warunkach rynkowych.

Mówiąc w nowych granicach na czacie płynności o stałym dochodzie, szef stałego dochodu w Flow Traders, Ramon Balje, powiedział, że ETF o stałym dochodzie osiągnęły 1,7 biliona dolarów w AUM i przewidział, że wzrośnie to do 5 bilionów dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, Dodanie, że ETFS stanowiło teraz 10% rynku kredytowego.

“Nie można zaprzeczyć, że w ETF o stałym dochodzie mają miejsce duże innowacje i ich interakcja z rynkiem obligacji”, powiedział. “Trading portfela jest najbardziej naturalnym sposobem na dokonanie Wchodzą w interakcje. ”

Handel algorytmiczny – obecnie firmowy filar w strategiach realizacji o stałym dochodzie – był również kluczowym tematem dyskusji i został zauważony przez panelistów jako kluczowy dla ewolucji tego, w jaki sposób dostawcy płynności przystąpili do wsparcia po stronie kupna na obecnym rynku ekosystem.

Wyjątkowe i wymagające warunki płynności zostały przewidziane, ponieważ tutaj pozostaną w dającej się przewidzieć przyszłości, a paneliści zauważają, że głębokość rynku prawdopodobnie będzie niższa, ponieważ uczestnicy dostosowują się do nowej normalnej.

“Handlowcy muszą pozyskać najlepszą cenę i proaktywnie myśleć o płynności i wpływu swoich działań”, powiedział szef handlu kredytowym EMEA w JP Morgan, Sanjay Jhamna.

“firmy muszą dostosować swoją strategię algorytmiczną, aby być wszystkim -Przedawca płynności Wweath. Ponieważ płynność staje się trudniejszym algami, przynoszą większą wartość do tabeli. Są adaptacyjne i z natury Szybko ceny i dystrybucji. Pozwalają również na systematyczne mostkowanie między wiązaniami i wiązaniami ETFS. ”

Post Fils 2022: Algo i Portfolio Trading, który będzie rozwijał się na tyłach Furge in obligacji ETFS, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*