Fireside w piątek z… Andy Mahoney z FlexTrade

Główna » Technologia » Fireside w piątek z… Andy Mahoney z FlexTrade
Wysłany przez:
forex-generator

Andy Mahoney, dyrektor zarządzający w FlexTrade

W jaki sposób zmieniający się zakres regulacji, taki jak definicja wielostronnych obiektów handlowych (MTFS), jak ty?

To jest temat wszystkich umysłów w przestrzeni EMS – szczególnie to, co stanowi miejsce i EMS. To było fascynujące zobaczyć, jak ewoluowały propozycje. Początkową intencją było rozwiązanie i rozwiązanie prawdziwego potencjalnego szarego obszaru. Jednak dzisiaj dyskusja zmieniła się w kierunku szerokiego zastosowania nadzoru regulacyjnego do dwóch odrębnych oprogramowania, które służą bardzo różnym celom.

zasadniczo, naszym zdaniem EMS nie spełnia definicji wielostronnego obiektu handlowego. Niektóre sytuacje wymagają rozważenia, na przykład, w których wdrożone są reguły dotyczące handlu interesami do interakcji bez odpowiedniego nadzoru regulacyjnego. Jednakże, W sercu EMS jest warstwą tłumaczącą, dzięki czemu handel człowiekiem jest czytelny przez maszynę, która oferuje przejrzystość i wydajność.

Obawiam się, że zamiar propozycji może zapewnić inny wynik niż początkowe intencje. Dlatego rozsądnie byłoby skupić się na sedno problemu, który regulator próbuje rozwiązać – czy to czytelność maszyny, czy w inny sposób, zamiast konwencji nazewnictwa EMS, OMS lub innych rozwiązań lub narzędzi.

Patrząc w przyszłość, pozostaniemy aktywnie zaangażowani w rozmowę i współpracujemy z kilkoma ekspertami branżowymi po stronie kupna i sprzedaży, aby stworzyć dodatkową treść przywódczych, aby wyjaśnić mechanikę tego, co EMS robi bardziej szczegółowo. Nadal monitorujemy sytuację, ponieważ wydaje się, że jest to obszar zainteresowania wszystkich organów regulacyjnych.

Jak powiedziałbyś, że przestrzeń EMS ewoluuje?

Po pierwsze, Multi-Asset to nazwa gry, prawie na całej planszy. Z wielu powodów prawie każde biurko handlowe, w które się zaangażujemy, ma ambicje konsolidacji technologii handlowej w jednym systemie. Oczywiście koszt jest, być może, nie jest zaskoczeniem, głównym kierowcą, ale coraz częściej słyszymy, że konsolidacja automatyzacji i przepływu pracy jest równie ważna. Na przykład przyjęcie tego podejścia oznacza usunięcie strategii handlowych wyciszonych przez klasę aktywów i zamiast tego tworzyć przepływy pracy w oparciu o to, czy jest to płynny instrument, który handlujesz, czy niepłynny instrument.

Po drugie, widzieliśmy również ewolucję elektronicznych dostawców płynności, którzy wcześniej siedzieli na końcu routera inteligentnego zamówienia, nie bezpośrednio wchodzącego w interakcję z po stronie kupna, zbliżając się bezpośrednio do łańcucha pokarmowego do EMS. To interesujący rozwój i reprezentuje prawdziwą demokratyzację płynności, w której strona kupna może uzyskać dostęp do dostosowanej płynności dla nich na swoich warunkach.

Jakie są kluczowe zmiany popytu z punktu widzenia doświadczenia użytkownika?

Jesteśmy świadkami okresu ekscytującej, szybkiej transformacji. Nowe inicjatywy, takie jak FDC3 (Konsorcjum Financial Desktop Connectivity and Collaboration), ruch interoperacyjności i nacisk na projekt prowadzony przez przepływ pracy, napędzają to, a klienci domagają się bezproblemowego przepływu pracy między ich OMS, EMS, przed handlem i analizą. Korzystając z FDC3, możemy być agnostyczni w odniesieniu do dostawców, z którymi wchodzimy w interakcje. Ponadto podniesienie intencji FDC3 pozwala nam mieć warstwę abstrakcyjną, aby nie jesteśmy ściśle związani z różnymi aplikacjami w przepływie pracy klienta, co tworzy bardziej zwinne środowisko dla użytkowników.

Oczywiście w przestrzeni EMS, sprawach prędkości i łatwości użytkowania i minimalnych kliknięciach są zawsze najważniejsze. Nasi klienci chcą płynnych przepływów pracy, aby zminimalizować liczbę przycisków Kliknięcia i zamiast konieczności siedzenia w swoich EMS, OMS lub innych aplikacjach, myślą o tym jako o jednym przepływie pracy, podobnie jak my. To jest przyszłość dostarczania technologii, zapewniając, że każdy komponent dobrze pasuje do przepływu pracy klienta. Więc ostatecznie, zamiast być skoncentrowanym na aplikacji, jesteśmy zorientowane na przepływ pracy.

Jakie kroki są podejmowane w celu poprawy ogólnej wydajności?

Jednym z naszych głównych obszarów jest upewnienie się, że każde działanie podejmowane przez handlowera w ramach rozwiązania. Poprawa ogólnej wydajności to nie tylko wdrażanie automatyzacji, na przykład poprzez zastosowanie tradycyjnej logiki kół algo. Chodzi o zrobienie następnego logicznego kroku, aby zrozumieć, gdzie najnowocześniejsze technologie, takie jak automatyzacja procesów robotycznych, mogą jeszcze bardziej usprawnić procesy. Na przykład, gdzie handlowcy podejmują deterministyczne działania wymagające minimalnego przemyślenia lub wyroków? Jak te działania mogą być zautomatyzowane od 10 kliknięć do kliknięć zerowych? Są to ważne problemy do rozwiązania. W ten sposób handlowcy korzystający z systemu EMS lub handlowego mogą zasadniczo działać w kokpicie, w którym użytkownik może dokonywać wyroków w taki czy inny sposób. Wszelkie deterministyczne kroki zajmują automatyzacja w tle. Kolejna ewolucja przepływu pracy to nie tylko automatyzacja zamówień. To również automatyzacja przepływu pracy.

Post Fireside w piątek z… Andy Mahoney z Flextrade pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*