Fundusze hedgingowe i menedżerowie aktywów obracający się do obrotu peer-to-peer w celu obniżenia kosztów, dane CME

Główna » Kup stronę » Fundusze hedgingowe i menedżerowie aktywów obracający się do obrotu peer-to-peer w celu obniżenia kosztów, dane CME
Wysłany przez:
forex-generator

instytucje buy-boczne coraz częściej obracają się do formy handlu peer-to-peer, przy użyciu algorytmów i obrotu biernie w celu zmniejszenia kosztów, znaleziono dane przez CME.

Zgodnie z danymi zebranymi na wymienionych na liście futures FX FX FX FX, handlu w EUR / USD FX FX FUTURES Piły Fundusze Hedge Osiągnąć wykonanie pasywne 64% czasu, podczas gdy menedżerowie aktywów sprzedawały biernie 37% czasu.

menedżerów aktywów był również w stanie biernie biernie przez jedną trzecią działalności swojej centralnej zleceń (CLOB) w grudniu, znaleziono CME.

CME powiedział, że w rezultacie firmy boku były w stanie wyrazić cenę, którą byli skłonni handlować i pozwolić innym później handlować z nimi bez konieczności spełnienia rozprzestrzeniania się i zaakceptować panującą cenę kupić lub sprzedawać na rynku .

“w ubiegłym roku odnotowano dramatyczny wzrost przyjęcia klienta wymienionych produktów FX, z ponad 250 firmami począwszy Aby handlować nowymi lub dodatkowymi umowami, “powiedział Paul Houston, Global Hood of Fx Products w CME Group.

“Osiem obniżenia przychodów cen w ciągu ostatnich trzech lat złożyliśmy w ciągu ostatnich trzech lat w połączeniu z możliwością wymiany biernej w Clob i rozszerzonej sieci ponad 20 modeli płynności w zakresie handlu opartymi na relacjach na płynności OTC oznacza, że ​​firmy kupujące może osiągnąć wzmocnione wykrywanie cen i dalsze efektywności handlowe w wymienionych FX w CME Group. ”

zapotrzebowania rynku na płynność Peer-to-peer widział, jak uruchomienie programu Repo State Street skoncentrowało się w szczególności na rozszerzeniu zdolności pożyczkowych Agencji klientów kupujących na początku 2021 r., Później zakończenie pierwszego handlu między dużym właścicielem aktywów a nietradycyjnym Menedżer inwestycyjny w październiku.

Program Repo Peer-To-Peer ma na celu ułatwienie obrotu przez noc i terminie między kontrahentami, w tym między tradycyjne i nietradycyjne imprezy aktywów.

Fundusze hedgingowe i zarządcy aktywów zmieniających się do obrotu Peer-do peer w celu obniżenia kosztów, znaleziska danych CME pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*