Fundusze integruje Indata sztuczna inteligencja Oms

Główna » Kup stronę » Fundusze integruje Indata sztuczna inteligencja Oms
Wysłany przez:
forex-generator

Fundusze integruje Indata sztuczna inteligencja Oms Firma inwestycyjna Fundusze zintegrowała Architec Archicial Intelligence Management System i rozwiązanie do zarządzania portfelem przez dostawcę technologii buy-bocznej, Indata.

Solution Sound Sound Sound Solution oferuje menedżer funduszu z 30 mld USD w aktywach w ramach funkcjonalności zarządzania w ramach handlu, zarządzania portfelem, zgodnością przed i postpoziomową oraz sprawozdawczość przypisywania wydajności.

Wykorzystuje sztuczną inteligencję do obsługi przepływów pracy, a także zapewnienie usług raportowania do przesłuchania i wizualizacji danych.

“z Indata, jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać naszym zarządzaniem portfelem, przestrzeganiem, zajmujących się i zgłaszającymi przepływy pracy dla naszych różnych strategii funduszy” – powiedział Tom Armstrong, szef kontroli produktów dla funduszy.

“System jest łatwy w użyciu A podejście SaaS (Software-As-A-Service) obejmuje bieżące aktualizacje Abyśmy mogli skorzystać z naszych konkretnych żądań ulepszających, a także nowej funkcjonalności. ”

Nowości podążają za integracją rozwiązania architekta przez infrastrukturę firmy Atlas Buy-Side, o długim kierownikowi funduszy funduszy kapitałowych, w maju ubiegłego roku.

Zarządzanie wzrostem kapitału (CGM) Zintegrowane również z zintegrowanym roztworem z przodu opartego na masłach Indata w marcu w tym roku.

CGM, który ma około 1 miliarda dolarów w aktywach w zakresie zarządzania, powiedział, że rozwiązanie oparte na front-to-back Cloud zwiększyłoby jego przepływy pracy w zakresie zarządzania zgodnością, handlową i portfelową.

“Architect AI oferuje w pełni nowoczesne rozwiązanie oparte na SAAS, które jest usprawnione pod względem działania, ale jednocześnie w zakresie funkcjonalności. Nasze podejście urodzone w chmurze przewiduje ciągłe doskonalenie i pozwala naszym klientom działać skutecznie, zdalnie i bezpiecznie na zasadzie globalnej “powiedział David Csiki, prezydent Indata.

Post Fundusze integruje Indata Sztuczna inteligencja OMS pojawiła się najpierw w handlu.

.